Katarzyna Grochola - mąż, książki, Instagram, Pocieszki, wiek, partner

2019-04-30 18:00 k.w.
Katarzyna Grochola
Autor: wbf

Katarzyna Grochola to jedna z najbardziej znanych, polskich pisarek. Urodzona 18 lipca 1957 roku autorka książek, ma na swoim koncie tytuły, które zostały sprzedane w nakładzie niemal 4 milionów egzemplarzy. Zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące Katarzyny Grocholi i publikujemy je już teraz na ESKA.pl

Katarzyna Grochola - mąż, książki, Instagram, Pocieszki, wiek, partner - to informacje, które was najbardziej interesują w temacie pisarki. Swoją pierwszą powieść - Na premierach Dzikiego Zachodu, Grochola napisała w wieku 11 lat. Od tej pory napisała kilkanaście innych tytułów, współpracowała z czasopismami oraz była współautorką scenariusza serialu M jak miłość. Czego jeszcze nie wiecie o pisarce? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

Przeczytaj także: Tomasz Wolny - wiek, dzieci, żona, Instagram. Kim jest?

Katarzyna Grochola - wiek

Katarzyna Grochola, a właściwie Anna Katarzyna Grochola, urodziła się 18 lipca 1957 roku w Krotoszynie. Ma 61 lat.


Katarzyna Grochola - mąż, partner

Katarzyna Grochola kilka miesięcy temu, wzięła trzeci w swoim życiu ślub. Jej mężem został Stanisław Bartosik - puzonista.

Katarzyna Grochola - Instagram

Pisarka ma swój profil na Instagramie, na którym dzieli się zdjęciami z życia prywatnego. Możecie ją obserwować pod nickiem @katarzynagrochola_official.

Katarzyna Grochola - książki, Pocieszki

Katarzyna Grochola ma na swoim koncie powieści: Przegryźć dżdżownicę, Nigdy w życiu!, Serce na temblaku, Ja wam pokażę!, Osobowość ćmy, A nie mówiłam!, Trzepot skrzydeł, Kryształowy Anioł, Zielone drzwi, Makatka, Houston, mamy problem!, Przeznaczeni. Pisarka napisała również kilka zbiorów opowieści - między innymi Podanie o miłość.

Najnowsze