Prywatne nagranie Avicii'ego w sieci. Niepublikowane WIDEO ujawniła dziewczyna DJ-a

2019-04-29 11:20
Prywatne nagranie Avicii'ego w sieci. Niepublikowane WIDEO ujawniła dziewczyna DJ-a
Autor: Screen z profilu na Instagramie: www.instagram.com/terezakacerova/ Prywatne nagranie Avicii'ego w sieci. Niepublikowane WIDEO ujawniła dziewczyna DJ-a

Avicii był człowiekiem, który uwielbiał spędzać czas w gronie znajomych. Tworzył z nimi muzykę, jeździł na wakacje, a także imprezował. O tym, że był człowiekiem pełnym poczucia humoru i dystansu do swojej osoby przekonujemy się za sprawą jego dziewczyny, o której nikt nie miał pojęcia. Tereza Kacerova wrzuciła do sieci niepublikowany wcześniej filmik, na którym szwedzki producent żartuje sobie w rytm hitu Titanium, Davida Guetty. Zobaczcie zresztą sami - na ESKA.pl!

Avicii był człowiekiem, który cenił sobie czas spędzony w gronie najbliższych przyjaciół. Robiąc sobie przerwę od koncertowania, to właśnie z nimi podróżował po świecie czy przebywał w studiu nagraniowym. Wieczorami spotykał się, by posiedzieć, porozmawiać, a nawet powygłupiać się w zaufanym gronie. Wiemy, że tak było za sprawą prywatnego nagrania Tima Berglinga, które ujawniła jego tajna dziewczyna, Tereza Kacerova. To ona swego czasu opublikowała rozczulające zdjęcia szwedzkiego producenta.

Zobacz: Dziewczyna Avicii'ego żegna się z nim poprzez wzruszające zdjęcia

Przeczytaj też: Avicii - piosenka SOS zdradza tajemnice śmierci DJ-a? O czym jest utwór?

Avicii - prywatne wideo

Minął rok od tragicznej śmierci Tima Berglinga i najwyraźniej Tereza Kacerova jest jedną z tych osób, które bardzo mocno ucierpiały z powodu nagłego odejścia Avicii'ego. Na swoim koncie opublikowała nagranie wideo, które nigdy wcześniej nie ujrzało światła dziennego. Na filmie wrzuconym na Instagrama widzimy bardzo wesołego Aviciiego. Za jego plecami siedzi jego dziewczyna, Tereza Kacerova, która gestykuluje w taki sposób, by każdy myślał, że to ręce Tima Berglinga. W tle słyszymy megahit Titanium, pod którym podpisuje się David Guetta i Sia. Nie wiadomo, kiedy dokładnie zostało stworzone nagranie. 

Śmierć Avicii'iego stała się prawdziwym dramatem dla jego rodziny, przyjaciół i fanów gwiazdy. Tim Bergling zmarł 20 kwietnia 2019 roku. Producent odebrał sobie życie mając zaledwie 28 lat. Nawet jego brat, który był w podróży do Omanu, nie zdążył zapobiec śmierci gwiazdy muzyki elektronicznej.

Najnowsze