Kasia Żurawik była pierwszą reprezentantką Polski na Eurowizji Junior. Zmieniła się nie do poznania!

2022-09-26 12:48
Kasia Żurawik
Autor: Youtube.com/ Junior Eurovision Song Contest; screen z filmu "Kasia Zurawik - Coś Mnie Nosi - Poland - 2003 Junior Eurovision Song Contest" Kasia Żurawik na Eurowizji Junior 2003.

Kasia Żuraw reprezentowała Polską na Eurowizji Junior w 2003 roku. Był to pierwszy raz, kiedy nasz kraj wziął udział w tym konkursie. Od tamtej pory minęło już 19 lat, a więc Kasia jest już dorosłą kobietą. Postanowiliśmy sprawdzić, co teraz robi piosenkarka oraz jak bardzo zmieniła się przez lata.

Eurowizja Junior cieszy się w Polsce popularnością od kilku lat. Wszystko za sprawą sukcesów Roksany Węgiel, Viki Gabor i Sary James. Jednak to nie one przetarły szlaki Polski w tym konkursie. Co prawda nasz kraj po raz pierwszy wygrał w 2018 roku, ale zadebiutował w 2003. Wtedy Eurowizja Junior odbywała się w Danii, a naszą reprezentantką była Kasia Żurawik. Dziewczynka wygrała preselekcje i pokonała między innymi Marinę Łuczenko! Na scenie w Kopenhadze Kasia zaśpiewała piosenkę Coś Mnie Nosi. Nie może się jednak pochwalić sukcesem, ponieważ zajęła... ostatnie miejsce! Jak przez 19 lat zmieniła się piosenkarka?

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 - uczestnicy. Piosenki i reprezentanci wszystkich krajów

Sara James - tak wyglądała jej droga do finału America's Got Talent

Kasia Żurawik - jak teraz wygląda?

Kasi Żurawik nie udało się zrobić wielkiej kariery, ale dalej muzyka jest jej pasją. 2 lata temu w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN zdradziła, że pracuje jako trenerka wokalna. Jak teraz wygląda Kasia Żurawik? Niżej zamieszczamy kilka jej ostatnich zdjęć.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 zostanie odwołana? Sytuacja w Armenii zaniepokoiła fanów konkursu

Eurowizja Junior 2022 - kiedy i gdzie?

Kiedy odbędzie się Eurowizja Junior 2022? Po zeszłorocznym konkursie w Paryżu zdecydowano, że impreza ponownie odbędzie się w grudniu. Wcześniej dziecięcy konkurs zazwyczaj odbywał się w listopadzie. 20. edycja zagości w stolicy Armenii w niedzielę, 11 grudnia 2022.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze