Gwiazdy

Kasia Vu Manh - kim jest tancerka znana z "Tańca z gwiazdami"? Wiele osób nie wie, że jest też aktorką!

2024-03-03 14:07

Kasia Vu Manh to nazwisko, o którym będzie głośno w polskich mediach przez najbliższe tygodnie. Tancerka pojawi się w nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Będzie partnerką lekkoatlety Adama Kszczota. Widzowie chcieliby się dowiedzieć, kim jest kobieta. Oto najważniejsze informacje na jej temat.

Kasia Vu Manh to nazwisko, które w każdą niedzielę słyszeć będą widzowie najpopularniejszego tanecznego show w Polsce. "Taniec z gwiazdami" to format telewizyjny, który sprawił, że wielu profesjonalnych tancerzy stało się prawdziwymi gwiazdami. Każdy słyszał o takich osobach jak Rafał Maserak, Stefano Terrazzino, Anna Głogowska, Izabela Janachowska czy Jan Kliment. W nowej edycji pojawi się Kasia Vu Manh, która wcześniej tylko dwa razy brała udziała w tym programie. Będzie się o niej dużo mówiło, ponieważ została partnerką utytułowanego sportowca Adama Szczota. Co wiemy o utalentowanej Kasi? Zebraliśmy najważniejsze ciekawostki na jej temat.

Daria Syta - kim jest nowa tancerka z "Tańca z gwiazdami"? To ona partneruje Maciejowi Musiałowi!

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!

Kasia Vu Manh - "Taniec z gwiazdami"

Kasia Vu Manh już dwukrotnie brała udział w "Tańcu z gwiazdami". Zajęła czwarte miejsce z Dariuszem Wieteską i piąte miejsce z Mariuszem Węgłowskim. W 2024 roku zatańczy z Adamem Szczotem.

Kasia Vu Manh - "Policjantki i policjanci"

Po ostatnim udziale w 'Tańcu z gwiazdami" Kasia dostała rolę w serialu "Policjantki i policjanci". Grana przez nią postać to pielęgniarka Pola.

Kasia Vu Manh - "Kochaj i tańcz"

Zanim Kasia pojawiła się w tanecznym show Polsatu, miała swój medialny debiut w filmie "Kochaj i tańcz" z Izabelą Miko i Mateuszem Damięckim.

Kasia Vu Manh - pogodynka

W 2019 roku Kasia Vu Manh pracowała jako pogodynka w stacji telewizyjnej TVP Info.

Kasia Vu Manh - pochodzenie

Choć Kasia jest z Dębicy, ma azjatyckie pochodzenie. Jej ojciec jest Wietnamczykiem. Z tego powodu nosi nazwisko Vu Manh.

Kasia Vu Manh - wiek, wzrost

Niestety, w internecie nie ma informacji o wieku i wzroście Kasi Vu Manh.

Kasia Vu Manh - Instagram

Kasia jest aktywną użytkowniczką Instagrama. W aplikacji można ją znaleźć pod nazwą @kasiavumanh. Wybrane zdjęcia z jej profilu znajdziecie w galerii niżej.