Kasia Olek - kim jest uczestniczka Big Brother 2019?

2019-04-23 13:03
Katarzyna Olek
Autor: x-news

Kasia Olek to uczestniczka nowej edycji Big Brothera, który powrócił do telewizji po kilkuletniej przerwie. 17 marca wystartowała nowa odsłona popularnego reality-show. Wśród mieszkańców domu, którzy zgodzili się spędzić wiele tygodni bez rodziny, Internetu i świata zewnętrznego, znalazła się Kasia Olek. Kim jest uczestniczka Big Brothera? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

Katarzyna Olek - kim jest uczestniczka nowej edycji Big Brothera? Kim jest pełna energii Kasia? Osobą, która może nieźle namieszać w programie! Jak sama o sobie mówi - jest manipulantką i prowokatorką. Uczestnicy mogą ją odbierać jako osobę agresywną. Uwielbia być liderem grupy. Czym zajmuje się Katarzyna Olek - uczestniczka Big Brothera?

Przeczytaj także: Big Brother 2019 online. Gdzie oglądać reality show w internecie?

Zobacz: Big Brother 2019 - kim jest Wielki Brat w nowej edycji?

Kasia Olek - kim jest?

Katarzyna Olek ma 23 lata i mieszka w Warszawie. Jej życie od wielu lat jest związane z muzyką. Pradziadek grał na skrzypcach i zaraził ją miłością do tego instrumentu. Chodziła do szkoły muzycznej, którą po jakimś czasie rzuciła, ponieważ nie lubi gdy ktoś narzuca jej, co ma robić. Zaczęła wówczas grać na ulicy. Dzisiaj jest wokalistką jazzową oraz fotografem. Kiedy tylko ma wolną chwilę - uprawia aerobik oraz pilates.

Katarzyna Olek w Big Brotherze - chłopak

Kasia przyznaje że jest singielką i żyje w celibacie od dwóch lat. W przyszłości chciałaby mieć trójkę dzieci i stworzyć klasyczny, tętniący życiem dom. Jak mówi o sobie:

Uczestnicy na pewno będą odbierali mnie jako osobę agresywną. Lubię być liderem grupy i to jest coś, czego ludzie nie lubią.

Czy Kasia namiesza w domu Wielkiego Brata? Przekonamy się już wkrótce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze