Kasia Miernik Jeremias - Anna Nadkierniczna: emocjonująca bitwa w Voice of Poland 11

Kasia Miernik Jeremias i Anna Nadkierniczna
Autor: TVP

Bitwa w The Voice of Poland 11 to jeden z najbardziej emocjonujących etapów tego programu. Jak wyglądało muzyczne starcie Kasi Miernik Jeremias i Anny Nadkiernicznej? Która z uczestniczek wygrała muzyczny pokaz? Zobaczcie na ESKA.pl już teraz!

Bitwy w The Voice of Poland 11 zawsze są jednym z bardziej emocjonujących etapów tego programu. Tę rywalizację Przeżywają zarówno uczestnicy, trenerzy jaki wszyscy widzowie muzycznego show. Jak wyglądała bitwa Kasi Miernik Jeremias i Anny Nadkiernicznej? Czy dostarczyła widzom moc wrażeń i emocji? Uczestniczki zaśpiewały popularną piosenkę Kortez pod tytułem Hej Wy i świetnie poradziłeś sobie z narzuconym zadaniem. Wygrać jednak mogła tylko jedna z nich. Której uczestniczce udało się zająć pierwsze miejsce? Tę bitwę w The Voice of Poland 11 Wygrała Anna Nadkierniczna, jednak Kasia nie znalazła się na straconej pozycji, ponieważ została skradziona przez Urszulę Dudziak. Uczestniczka wylądowała na specjalnym czerwonym fotelu, dzięki czemu nadal została w programie.

Anna Nadkierniczna wygrywa bitwę w The Voice of Poland 11

Anna Nadkierniczna wygrywa muzyczną bitwę w The Voice of Poland 11 z Kasią Miernik Jeremias. Obie uczestniczki zaśpiewały utwór Korteza pod tytułem Hej Wy, ale to wykonanie Anny zgarnęło pierwsze miejsce. 

Uczestnik The Voice of Poland zdradził, ile dziennie można zarobić grając na ulicy
Najnowsze