Kradzieże w The Voice of Poland - zasady. O co chodzi w kradzieży uczestników?

2020-10-15 13:22 Rafał Wróblewski
Kradzież w The Voice of Poland - zasady. O co chodzi w kradzieży uczestników?
Autor: Jan Bogacz / TVP Kradzież w The Voice of Poland - zasady. O co chodzi w kradzieży uczestników?

Kradzieże w The Voice of Poland od zawsze emocjonują widzów i internautów. Trenerzy często zaskakują swoimi decyzjami związanymi z podebraniem danego zawodnika innemu trenerowi. O co dokładnie chodzi? Jakie są zasady kradzieży w VoP? Przekonajcie się już teraz, bo reguły obowiązujące w muzycznym show przybliżamy na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Kradzież w The Voice of Poland - zasady

Kradzieże w The Voice of Poland - zasady. Zastanawiacie się, o co chodzi w kradzieży uczestników? Zdaniem wielu osób biorących udział w programie, bitwy, to najbardziej emocjonujący moment. Duety lub tria walczą o to, by przekonać do siebie swojego trenera. Bitwę może wygrać tylko jedna osoba. Przegrany uczestnik odchodzi z programu lub musi liczyć na to, że inni trenerzy zdecydują się na kradzież. Wiele razy było tak, że skradzeni zawodnicy docierali do finału programu.

The Voice of Poland - kiedy BITWY? To najbardziej wyczekiwany etap show!

Dagmara Czechura przeżyła w USA prawdziwy koszmar! [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kradzież w The Voice of Poland - zasady

W The Voice of Poland 11, zresztą tak jak w poprzednich edycjach. trenerzy mogą dokonać kradzieży zawodnika z innej drużyny. Jak to możliwe? Jak do tego dochodzi? Otóż do bitwy na muzycznym ringu stają dwie lub trzy osoby. Wygrywa tylko jedna z nich, która najbardziej przekona do siebie swojego trenera. Zwycięzca przechodzi do wielkiego finału, a drugi lub trzeci uczestnik odpada z rywalizacji o mikrofon i tytuł najlepszego głosu w Polsce. Chyba, że inny trener dostrzeże w przegranym potencjał i zdecyduje się ukraść odrzuconego uczestnika. Od siódmej edycji skradziony zawodnik na pewny awans musi poczekać do końca odcinka.

Trener w ciągu bitew ma do wykorzystania trzy kradzieże. Ukradziony zawodnik zasiada na specjalnie przygotowanym krześle. Jeśli nowy trener zdecyduje się na kolejną kradzież, wtedy niestety skradziony uczestnik musi opuścić program. 

Najnowsze