Kasia Dereń najbardziej niedoceniona? Internauci nie mają wątpliwości!

2020-02-25 13:16 MK
Kasia Dereń
Autor: materiały prasowe

Nie milkną komentarze dotyczące finałowego odcinka Szansy na Sukces. Jak już wiadomo, to właśnie Alicja Szemplińska będzie reprezentować nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Internauci są jednak niepocieszeni ostatnią pozycją Kasi Dereń, która ich zdaniem, zasługiwała na dużo lepsze noty od jurorów i telewidzów. Szczegóły na ESKA.pl.

Kasia Dereń - Szansa na Sukces może okazać się dla wokalistki przepustką do wielkiej kariery. Po tym, jak artystka zachwyciła jurorów swoim wykonaniem Mamma Mia w pierwszym odcinku kolejnej edycji programu, udało jej się zdobyć rzeszę fanów. Wokalistka zapewniła sobie również miejsce w wielkim finale show, gdzie wygraną była możliwość reprezentowania naszego kraju podczas Eurowizji 2020.

Choć piosenka Kasi Dereń - Zaufaj mi nie została początkowo świetnie przyjęta przez słuchaczy, wielu z nich przekonało się do niej po usłyszeniu anglojęzycznej wersji zaśpiewanej na żywo w finale Szansy na sukces. Fani wokalu artystki zgodnie stwierdzili, że jej talent jest w stanie obronić każdą kompozycję, a także, że jest ona jedną z tych artystek, których piosenki lepiej brzmią w wersjach live, aniżeli studyjnych.

Ku ich zaskoczeniu, Kasia Dereń zajęła ostatnie miejsce zarówno w kwalifikacji jurorów, jak i telewidzów. Pod wideo z występem zamieszczonym w serwisie YouTube można przeczytać wiele komentarzy, za pośrednictwem których internauci wyrażają swoje niezadowolenie z wyników.

Kasia Dereń - Szansa na sukces

W trakcie występu w Szansie na sukces, Kasia Dereń po raz kolejny pokazała, że potrafi wyczyniać cuda ze swoim głosem. Jej wokalem ponownie zachwycili się internauci, którzy nie rozumieją decyzji jurorów i telewidzów oddających głos w programie.

- Najlepsza piosenka i wykonanie... Kasia jest genialna.. Głos niepowtarzalny.. Wielka szkoda że nie będzie nas reprezentować na Eurowizji. Jaka ona ma technikę śpiewania... Sztos!
- Sztos!!! Jak na początku nie lubiłam tej piosenki, po wykonaniu na żywo - bosko!!!
- Nie przepadam za teledyskiem, po tym występie miałam oczy jak 5 zł i mi szczena opadła. Owszem, nie jest to utwór mega. Ale Kasia go tak zaśpiewała, że wypadła świetnie.
- Wiedziałem, że Kasia na żywo obroni piosenkę. Nie wiedziałem, że będzie to aż tak genialnie! Trzecie miejsce to jakiś nieśmieszny żart - piszą w komentarzach.

Najnowsze