Alicja Szemplińska - zagraniczni fani zachwyceni wokalistką! W przeciwieństwie do Polaków

2020-02-24 13:59
Alicja Szemplińska
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Jak już wiadomo, to właśnie Alicja Szemplińska będzie reprezentowała nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020, który odbędzie się już w maju. Zwyciężczyni The Voice of Poland pokonała konkurentów za sprawą singla Empires. Zagraniczni fani wydarzenia nie mają wątpliwości - Polska ma szansę zajść z tym utworem naprawdę daleko. Mniej wsparcia Alicja otrzymała jednak od swoich rodaków. Więcej na ESKA.pl.

Eurowizja 2020 - Alicja Szemplińska to kolejna polska wokalistka, która wystąpi na eurowizyjnej scenie. Po tym, jak młoda artystka podbiła serca widzów programów Hit Hit Hurra czy The Voice of Poland, przyszedł czas na kolejne wyzwanie. Już w maju, Alicja zaprezentuje się przed publicznością z całego świata podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2020. Wszystko za sprawą zwycięstwa w specjalnej edycji programu Szansa na Sukces, gdzie główną nagrodą była możliwość reprezentowania Polski na tym wielkim wydarzeniu.

W finałowym odcinku Szansy na Sukces, Alicja Szemplińska zmierzyła się z Kasią Dereń i Albertem Cernym. Jej eurowizyjna propozycja Empires, za której produkcję odpowiadają Patryk Kumór oraz Dominic Buczkowski-Wojtaszek, najbardziej przypadła do gustu zarówno jurorom, jak i głosującym za pośrednictwem SMS-ów telewidzom. Niedługo po ogłoszeniu wyników, na oficjalnym kanale Eurowizji pojawił się występ Alicji, pod którym wielu zagranicznych fanów konkursu pozostawiło bardzo miłe słowa.

Eurowizja 2020 - Alicja Szemplińska

Internauci z innych krajów nie kryją swojego zachwytu eurowizyjną piosenką Alicji Szemplińskiej. W komentarzach pod występem zamieszczonym na oficjalnym kanale Konkursu Piosenki Eurowizji możemy znaleźć właściwie same pozytywne opinie od zagranicznych fanów.

- Polska piosenka ma ogromny potencjał;
- Jak na siedemnastolatkę, ma naprawdę silny, profesjonalny głos. To jest naprawdę świetne, Polsko. Życzę wam dobrego wyniku w finale. Pozdrowienia z Ukrainy!
- Co za świetny wokal! To błogosławieństwo mieć taki niezwykły głos w tak młodym wieku. Mam nadzieję, że wygra i odniesie zwycięstwo, jak Viki na Eurowizji Junior. Wszystkiego najlepszego z Indii!

Wydaje się, że najbardziej rozczarowani wyborem są... sami Polacy. Na szczęście, to właśnie fani z zagranicy będą mogli głosować na nasz kraj. Trzymamy zatem mocno kciuki za Alicję!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze