Kartki na Dzień Chłopaka 2021 do druki i do wysłania online. Gotowe propozycje

2021-09-30 10:39
prezent
Autor: pixabay.com

30 września wszyscy Panowie świętują swój dzień. Szukacie prezentu na ostatnią chwilę? Mamy dla Was świetny pomysł! Szybki upominek, który pozytywnie zaskoczy każdego mężczyznę. Sprawdźcie, gdzie można zaopatrzyć się w kartki na Dzień Chłopaka!

Dzień Chłopaka 2021 wypada w naszym kraju co roku w tym samym terminie, 30 września. Data wydarzenia różni się w poszczególnych krajach. Kanadyjczycy obchodzą je 25 listopada a Brazylijczycy 15 lipca. Choć święto jest bardzo popularne w naszej kulturze, zdarza się, że o nim zapominamy. Znaleźliście się w tym roku w grupie osób, które nie pamiętały jaki dziś dzień? Mamy na ten problem rozwiązanie - szybki i tani prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy bliskiego mężczyzny. Kartka z życzeniami to idealny pomysł na upominek. Sprawdźcie, gdzie je kupić lub jak samodzielnie przygotować.

Maneskin - koncert w Polsce 2022. Gdzie kupić bilety? Jaka cena?

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!

Dzień Chłopaka - kartki do druku i do wysłania online

Mamy dla Was ciekawą propozycję podarunku z okazji dzisiejszego święta. Jest nim wyjątkowa kartka, która będzie świetną pamiątką dla obdarowywanej osoby. Jeśli jesteście kreatywni, możecie ją przygotować sami za pomocą strony canva.com. Znajdziecie tam piękne szablony i inspiracje do swojego prezentu. Mamy tez wariant dla tych, w których nie drzemie dusza artysty. Na stronach pinterest.com, kartkolandia.pl, oraz e-kartki.net.pl znajdziecie gotowe do wydruku kartki. Wystarczy wybrać upominek i wysłać go do bliskiej osoby.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze