Maneskin - koncert w Polsce 2022. Gdzie kupić bilety? Jaka cena?

2021-09-30 10:18
Maneskin na Polsat SuperHit Festiwal 2021
Autor: WBF

Maneskin zagrają w Polsce! To będzie już ich trzeci występ w naszym kraju! Potwierdzono, że już w przyszłym roku powrócą do naszego kraju, aby zagrać kolejny koncert. Fani są zachwyceni tą informacją. Gdzie odbędzie się koncert? Gdzie kupić bilety? Ile kosztują? Odpowiadamy na pytania wielbicieli włoskiego zespołu.

Maneskin, czyli słynni zwycięzcy Eurowizji 2021, wkrótce powrócą do Polski. Mają za sobą już dwa występy w naszym kraju. W czerwcu pojawili się na Polsat SuperHit Festiwal 2021 w Sopocie. Zaledwie dwa miesiące później wrócili do Polski, aby zagrać pierwszy duży koncert. Pojawili się w Gdyni aby wystąpić w ramach festiwalu Open'er Park 2021. Bilety na ich koncert wyprzedały się w ciągu zaledwie kilku minut, o czym pisaliśmy TUTAJ. Nic więc dziwnego, że postanowili wziąć pod uwagę Polskę podczas planowania swojej pierwszej trasy koncertowej. Wyruszą w nią już w 2022 roku. Tym razem zawitają w stolicy naszego kraju, czyli w Warszawie. Zwycięzcy 65. Konkursu Piosenki Eurowizji zagrają duży koncert w hali Torwar. Fani już szukają informacji o biletach. Co o nich wiemy?

Wywiad z Maneskin

Maneskin w Warszawie 2022 - bilety, ceny

Maneskin zagrają koncert na Torwarze już we wtorek 15 lutego 2022 roku. Bilety dostępne będą od czwartku 30 września 2022. Będzie można je kupić na stronach internetowych ebilet.pl oraz altersklep.pl. Ceny biletów wahają się w graniach 199-299 złotych, w zależności od wybranego miejsca.

Maneskin - kim są, piosenki, członkowie, X Factor

Zespół Maneskin powstał w 2016 roku. W jego skład wchodzą wokalista Damiano David, gitarzyści Victoria De Angelis i Thomas Raggi i perkusista Ethan Torchio. Rok po założeniu Maneskin wystąpili we włoskiej wersji programu X Factor, gdzie zajęli drugie miejsce. Ich najpopularniejsze piosenki to Zitti e buoni, I Wanna Be Your Slave, Coraline, Chosen, Torna a casa, L'altra dimensione i Vent'anni.

Najnowsze