Karolina Robinson - piosenka 4 soboty HITEM? Anielski głos uczestniczki Voice of Poland!

2021-11-27 10:29
Karolina Robinson doprowadziła trenerów do rozkoszy! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?
Autor: Natasza Młudzik / TVP Karolina Robinson doprowadziła trenerów do rozkoszy! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?

Karolina Robinson mocnym uderzeniem wchodzi na muzyczny rynek. Uczestniczka The Voice of Poland 12 pojawiła się z debiutanckim singlem, który brzmi jak hit. Czy faktycznie 4 soboty (dajcie mi spokój) podbije listy hitów? Oceńcie to sami już teraz!

Spis treści

  1. Karolina Robinson - kim jest?
  2. Karolina Robinson - piosenka 4 soboty (dajcie mi spokój)
Ostre słowa Marka Piekarczyka w The Voice of Poland!

Karolina Robinson - kim jest?

Karolina Robinson, a na muzycznej scenie po prostu, Kay Ra! Ma lata i od urodzenia mieszka w Warszawie. Na pytanie czy lubi Warszawę, odpowiada, że to tak jakby zapytać kogoś, czy lubi swoją matkę. Studiuje neuroinformatykę, specjalizacja w zakresie zastosowań fizyki w biologii i medycynie, łączy nauki ścisłe z duszą artystyczną, określiłaby siebie jako poszukiwacza uważa, że matematyka i logika są dobre do eksplorowania rzeczywistości i pomagają badać zagadnienia humanistyczne oraz język.

Karolina Robinson - piosenka 4 soboty (dajcie mi spokój)

Karolina Robinson przykłada wielką wagę do tekstów piosenek, sama też pisze. Słychać to zresztą w utworze 4 soboty (dajcie mi spokój). Karolina nigdy nie dzieliła się ze światem swoją twórczością (za wyjątkiem internetu), nigdy nie śpiewała na dużych scenach. Scena The Voice będzie jej pierwszą tak dużą sceną to dla niej zupełnie nowe doświadczenie. Karolina Robinson w The Voice of Poland 12 trafiła pod skrzydła Marka Piekarczyka. Piosenka 4 soboty (dajcie mi spokój) dostępna jest w serwisach streamingowych oraz możecie posłuchać jej poniżej.

Sonda
Czy piosenka 4 soboty (dajcie mi spokój) będzie HITEM?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze