Karolina Matej - wnuczka Grażyny Szapołowskiej w Voice of Poland 11! Śpiewa wielki hit

2020-09-26 22:45 Rafał Wróblewski
Karolina Matej - wnuczka Grażyny Szapołowskiej w Voice of Poland 11!
Autor: The Voice of Poland Karolina Matej - wnuczka Grażyny Szapołowskiej w Voice of Poland 11!

26 września, w odcinku The Voice of Poland pojawi się jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Będzie kibicować wnuczce Karolinie. Zobaczcie przedpremierowo wideo na ESKA.pl.

Karolina Matej - wnuczka Grażyny Szapołowskiej w Voice of Poland 11! Nastąpi duże zaskoczenie wśród widzów, ale również trenerów muzycznego programu. Karolina Matej od wielu lat wrzuca do sieci covery znanych hitów. Na jej kanale znajdziecie jej interpretację utworu Stay (Rihanna), czy Lovely (Billie Eilish).

Karolina Matej - kim jest?

Karolina Matej ma 20 lat i na co dzień mieszka w Warszawie. Jedną z jej najlepszych przyjaciółek jest sławna babcia Grażyna Szapołowska. To właśnie ikona polskiego kina najmocniej trzymała kciuki za wnuczkę na backstage'u The Voice of Poland. 

Karolina Matej - wnuczka Grażyny Szapołowskiej

Mam z babcią bardzo dobre relacje. Śmiałabym powiedzieć, że troszeczkę lepsze niż z mamą. Babcia traktuje mnie też jako swoją córkę. Codziennie się z nią widuję, gotuje mi. Jestem z nią bardzo blisko - opowiada o swojej relacji z babcią Karolina Matej.

Babcia bardzo lubi słuchać jak śpiewam. Ma nawet fortepian, który ostatnio nastroiła. Każe mi przychodzić grać i śpiewać na cały dom - mówi uczestniczka talent show TVP2. 

Karolina Matej - wnuczka Grażyny Szapołowskiej w Voice of Poland 11!
Autor: Jan Bogacz / TVP Karolina Matej - wnuczka Grażyny Szapołowskiej w Voice of Poland 11!

Udział w The Voice of Poland to nie pierwsze spotkanie Karoliny z muzyką na ogólnopolską skalę. Uczestniczka muzycznego talent show TVP2 cztery lata temu nagrała utwór ze sławną babcią. Wspólna piosenka znalazła się na płycie Grażyny Szapołowskiej Kochaj Mnie. Tekst do utworu napisała mama Karoliny i córka Grażyny Szapołowskiej - reżyserka Katarzyna Jungowska.

Prosiłam Karolinę: - Błagam cię, pomóż mi. Zaśpiewaj ze mną - opowiada Grażyna Szapołowska. 

Nie... - usłyszała w pierwszej chwili słynna aktorka. 

Babci udało się jednak znaleźć sposób na wnuczkę. Jaki? Koniecznie zobaczcie nasze wideo poniżej. 

Karolina Matej - występ The Voice of Poland 2020

W nowym odcinku The Voice of Poland Karolina Matej zaśpiewa utwór „Love Me Like You Do” z repertuaru Ellie Goulding. Czy trenerzy docenią talent muzyczny wnuczki Grażyny Szapołowskiej? 

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej w The Voice of Poland! [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze