Widziałeś pierwszy występ w historii The Voice? Format ma już 10 lat!

2020-09-20 21:09 Maksymilian Kluziewicz
The Voice
Autor: WBF

Aż ciężko w to uwierzyć, ale format The Voice właśnie skończył 10 lat. Nie każdy o tym wie, ale pierwsza wystartowała nie amerykańska, a holenderska edycja. Niedługo później pozostałe kraje rozpoczęły emisję własnych odsłon cieszącego się dziś wielką popularnością show. Z okazji tak znaczącej rocznicy na ESKA.pl przypominamy pierwszy w historii występ w The Voice.

The Voice - program, który podbił serca publiczności na całym świecie kończy 10 lat! Pierwsza edycja The Voice of Holland wystartowała dokładnie 17 września 2010 roku. Niedługo później kolejne kraje wykupiły licencję i rozpoczęły nadawanie własnych odsłon muzycznego show, w którym nie liczy się nic innego, tylko świetny głos. Formuła The Voice sprawdziła się i mimo upływu tylu lat, widowisko wciąż cieszy się wielkim zainteresowaniem, także w Polsce. The Voice of Poland wystartowało w 2011 roku, a od września 2020 roku możemy oglądać jego jedenastą edycję. Jurorami aktualnie są Edyta Górniak, Urszula Dudziak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z Afromental.

W związku z tym, że najpopularniejsze show muzyczne skończyło 10 lat, na Instagramie pojawiło się zweryfikowane konto The Voice HQ, gdzie można znaleźć wspominkowe filmiki oraz wiele ciekawostek dotyczących formatu. Chcielibyście zobaczyć, kto był pierwszym w historii uczestnikiem The Voice? Teraz jest to bardzo proste!

The Voice of Poland: Blokada nową zasadą w show

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

The Voice - pierwszy występ w historii

10. urodziny formatu The Voice to dobra okazja, by przypomnieć sobie pierwsze w historii przesłuchanie w ciemno. Pierwszym uczestnikiem, który stanął na voice'owej scenie był niejaki David Tapirima, który wykonał utwór This Will Be z repertuaru Natalie Cole. Niestety, wideo nie jest oficjalnie dostępne na żadnym z kanałów powiązanych z programem, niemniej jednak można znaleźć jego reupload.

Najnowsze