Karolina Matej - wiek, wzrost, rodzina, babcia, chłopak, The Voice of Poland 11, Instagram

2020-09-25 14:03 Patrycja Obarowska
Karolina Matej
Autor: TRICOLORS/East News

Karolina Matej - wiek, wzrost, rodzina, chłopak, The Voice of Poland 11, Instagram, YouTube! Kim jest uczestnika, która próbowała swoich sił w najnowszej jedenastej edycji show The Voice of Poland 2020? Więcej o wnuczce znanej aktorki, Grażyny Szapołowskiej już na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Karolina Matej - wiek
  2. Karolina Matej - wzrost 
  3. Karolina Matej - rodzina
  4. Karolina Matej - babcia
  5. Karolina Matej - chłopak 
  6. Karolina Matej - The Voice of Poland 11
  7. Karolina Matej - Instagram 
  8. Karolina Matej - YouTube

Karolina Matej - kim jest uczestniczka, która pojawiła się w The Voice of Poland 2020? Karolina Matej już 26 września pojawi się w najnowszym odcinku muzycznego programu The Voice of Poland, a kibicować jej będzie jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek, Grażyna Szapołowska. Wszystko dlatego, że młoda uczestniczka, Karolina Matej jest wnuczką gwiazdy! Co jeszcze należy wiedzieć o równie uzdolnionej artystce? Karolina Matej jest pełną energii 20-latką, która na co dzień mieszka w Warszawie. Uwielbia spędzać czas w gronie swoich najbliższych przyjaciół, a jedną z najbliższych dla niej osób jest własnie jej babcia Grażyna Szapołowska, która rozumie wnuczkę w stu procentach. Nie da się ukryć, że jedną z większych pasji dziewczyny jest muzyka. W końcu nie bez powodu pojawiła się ona w show The Voice of Poland, gdzie już 26 września 2020 zaśpiewa utwór Love Me Like You Do z repertuaru Ellie Goulding. Czy trenerzy The Voice of Poland 11 zachwycą się głosem uczestniczki? Tego dowiemy się już lada moment!

Karolina Matej - wiek

Karolina Matej ma 20 lat i mieszka w Warszawie. 

Karolina Matej - wzrost 

Karolina Matej jest bardzo aktywna w social mediach, jednak nie podała fanom swojego dokładnego wzrostu. 

Karolina Matej - rodzina

Karolina Matej jest z bardzo artystycznej rodziny. Dziewczyna jest wnuczką ikony polskiego kina, Grażyny Szapołowskiej! 

Karolina Matej - babcia

Babcią dziewczyny jest Grażyna Szapołowska, znana polska aktorka. 

Karolina Matej - chłopak 

Karolina Matej jest przepiękną 20-latką i być może jej serce skradł już jakiś chłopak. Dziewczyna jednak od dłuższego czasu nie wspomina o swoich związkach w mediach społecznościowych. 

Karolina Matej - The Voice of Poland 11

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej, Karolina Matej weźmie udział w The Voice of Poland 2020! Czy zachwyci trenerów? Tego dowiemy się już 26 września 2020 o godzinie 21:00! 

Karolina Matej - Instagram 

Karolina uwielbia dzielić się swoim życiem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej konto na Instagramie składa się z wielu jej zdjęć, które pokazują jej prywatne życie. 

Karolina Matej - YouTube

Karolina Matej ma swój kanał w serwisie YouTube i publikuje na nim covery znanych piosenek. To właśnie tam możemy posłuchać, jak śpiewa wnuczka Grażyny Szapołowskiej. 

Najnowsze