Karolina Artymowicz - Dalej: debiutancka piosenka uczestniczki Idola!

i

Autor: fot. Izabela Frechowicz (materiał prasowy) Karolina Artymowicz - Dalej

Karolina Artymowicz - Dalej: debiutancka piosenka uczestniczki Idola! [VIDEO]

2017-05-18 18:09

Karolina Artymowicz zaczyna karierę na polskiej scenie muzycznej! Dalej, czyli debiutanckiej piosenki wokalistki posłuchacie - oczywiście na ESKA.pl

Dalej - pierwsza piosenka Karoliny Artymowicz pojawiła się 18 maja. Zaledwie dzień po zakończeniu programu Idol 2017, w którym Karolina Artymowicz zajęła 2. miejsce, początkująca wokalistka z mocnym uderzeniem zaczyna karierę na polskim rynku muzycznym. Jej kawałek będziecie mogli usłyszeć na antenie RADIA ESKA!

Karolina Artymowicz - piosenka Dalej

Karolina Artymowicz - Dalej usłyszycie od 18 maja 2017 na antenie Radia ESKA. Premierowa emisja utworu u Puotcka w Muzyką Się Żyje po godzinie 18.00. Oprócz świeżego nagrania finalistki programu Idol - czekają na Was inne nowości muzyczne 2017, ciekawostki ze świata gwiazd oraz najlepsze płyty!

 

Dalej jest piosenką o tęsknocie za czasem pełnym życia, młodości i miłości. Odwołuje się do przyrody, natury czyli tego co jest mi najbliższe i co jest nieodłącznym elementem mojej muzyki. Przenosi nas w tajemnicze krainy, w których nigdy nie byliśmy, ale zawsze było nam do nich tęskno i w których nie zaznamy samotności. Ze świata przyrody, który mnie otacza i inspiruje, staram się wybrać najpiękniejsze momenty i skrzętnie przelać je na nuty i słowa, którymi później mogę się z Wami podzielić. Zapraszam Was do mojego magicznego muzycznego świata. - tak o swoim debiutanckim singlu opowiada Karolina Artymowicz.

Kim jest Karolina Artymowicz? Debiutująca na scenie muzycznej mówi o sobie: - Mała dziewczyna z małą gitarką, miłością do słodyczy, małych wydr, małych piesków i maślanego popcornu. Przypomnijmy, że lepszy od Karoliny w Idolu był jedynie Mariusz Dyba.

Idol: Karolina Artymowicz - kim jest uczestniczka show?

Autor: brak danych

Karolina Artymowicz zaczyna karierę na rynku muzycznym!