Karolina Artymowicz - Dalej: debiutancka piosenka uczestniczki Idola! [VIDEO]

2017-05-18 18:09

Karolina Artymowicz zaczyna karierę na polskiej scenie muzycznej! Dalej, czyli debiutanckiej piosenki wokalistki posłuchacie - oczywiście na ESKA.pl

Dalej - pierwsza piosenka Karoliny Artymowicz pojawiła się 18 maja. Zaledwie dzień po zakończeniu programu Idol 2017, w którym Karolina Artymowicz zajęła 2. miejsce, początkująca wokalistka z mocnym uderzeniem zaczyna karierę na polskim rynku muzycznym. Jej kawałek będziecie mogli usłyszeć na antenie RADIA ESKA!

Karolina Artymowicz - piosenka Dalej

Karolina Artymowicz - Dalej usłyszycie od 18 maja 2017 na antenie Radia ESKA. Premierowa emisja utworu u Puotcka w Muzyką Się Żyje po godzinie 18.00. Oprócz świeżego nagrania finalistki programu Idol - czekają na Was inne nowości muzyczne 2017, ciekawostki ze świata gwiazd oraz najlepsze płyty!

 

Dalej jest piosenką o tęsknocie za czasem pełnym życia, młodości i miłości. Odwołuje się do przyrody, natury czyli tego co jest mi najbliższe i co jest nieodłącznym elementem mojej muzyki. Przenosi nas w tajemnicze krainy, w których nigdy nie byliśmy, ale zawsze było nam do nich tęskno i w których nie zaznamy samotności. Ze świata przyrody, który mnie otacza i inspiruje, staram się wybrać najpiękniejsze momenty i skrzętnie przelać je na nuty i słowa, którymi później mogę się z Wami podzielić. Zapraszam Was do mojego magicznego muzycznego świata. - tak o swoim debiutanckim singlu opowiada Karolina Artymowicz.

Kim jest Karolina Artymowicz? Debiutująca na scenie muzycznej mówi o sobie: - Mała dziewczyna z małą gitarką, miłością do słodyczy, małych wydr, małych piesków i maślanego popcornu. Przypomnijmy, że lepszy od Karoliny w Idolu był jedynie Mariusz Dyba.

Idol: Karolina Artymowicz - kim jest uczestniczka show?

Autor: brak danych

Karolina Artymowicz zaczyna karierę na rynku muzycznym!

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze