Karol Rojczyk nie żyje. Real/Sajko miał zaledwie 19 lat

2022-10-05 14:54
Real/Sajko
Autor: screen z instagrama/real_sajko

Real/Sajko odszedł w wieku 19 lat. Karol Rojczyk był początkującym, dobrze zapowiadającym się raperem. Informację o odejściu artysty przekazał Lil Konon, promował jego działalność.

Real/Sajko zmarł w wieku 19 lat. Karol Rojczyk reprezentował rapowe podziemie i dopiero budował swoją pozycję na hip-hopowej scenie. Informację o odejściu artysty przekazał Lil Konon wieczorem, 4 października. Aktywista hip-hopowy był jedną z osób promujących jego działalność. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 6 października, w czwartek o 10.00 na Nowym Cmentarzu Komunalnym w Świnoujściu. Przyczyna śmierci chłopaka jest nieznana.

Dawid Ozdoba nie żyje. Tragiczną wiadomość potwierdziła jego matka

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58

Real/Sajko- śmierć

Przyczyna śmierci Real/Sajko jest nieznana. Ostatnia piosenka Real/Sajko, którą wypuścił pod koniec lata 2022 roku, to opublikował Symetria Osobowości. Karol Rojczyk opublikował niedawno post, w którym zdradził, że ostatnio nie wydawał nowych kawałków, ponieważ przechodzi kryzys wieku młodzieńczego.

Sylwia Kurzela nie żyje. Odeszła wieloletnia dziennikarka i prezenterka Radia ESKA

Piosenek nie ma, bo mam kryzys wieku młodzieńczego. Fizycznie czuję się jakbym miał już przeszło 70 wiosen, a mentalnie jestem gdzieś w gimnazjum.

Real/Sajko w swojej muzyce stawiał przede wszystkim na wyrażanie emocji. Karol tworzył z wykonawcami z Atelier Music i Hiddenfrom. Młodego rapera żegnają fani oraz przyjaciele:

Do zobaczenia tam u góry Karol. Polski rap stracił fantastycznego rapera, my straciliśmy cząstkę siebie. Dzięki za te wiele lat współpracy.

Może nie znaliśmy się jakoś bardzo, ale współpracowaliśmy muzycznie i trochę na ten temat przegadaliśmy. Wiem, że byłeś sporym talentem który miał szanse duże na pójście wysoko i jarałem się mocno twoimi tekstami. Spoczywaj w pokoju.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze