Kane Tanaka skończyła 119 lat! Jak wygląda najstarsza osoba na świecie?

2022-01-04 14:56
Urodziny
Autor: Pixabay.com/cbaquiran

Kane Tanaka to najstarsza osoba na świecie. W 2022 roku kobieta skończyła 119 lat. Informację niedawno przekazała jej praprawnuczka. Kim jest kobieta? Skąd pochodzi? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Ciekawi także też wygląd Kane. Najważniejsze informacje na jej temat oraz zdjęcia znajdziesz w ESKA.pl.

Jak wygląda najstarsza osoba na świecie? Wiele osób może się nad tym zastanawiać. Oficjalnie zostało przyjęte, że najstarszą osobą na świecie jest Kane Tanaka, która urodziła się 2 stycznia 1903 roku w Japonii. Kobieta urodziła się 11 lat przed I wojną światową. Za najstarszego człowieka świata została uznana w 2019 roku, kiedy skończyła 116 lat. Aktualnie Kane Tanaka przebywa w domu opieki i nie może mówić. Komunikuje się za pomocą gestów. A jak wyglądało jej życie kiedyś. W 1922 roku wyszła za mąż i razem z małżonkiem prowadziła sklep. Co ciekawe, Kane już kilka razy zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi, a jednak udało jej się je pokonać. Mając 103 lata przeszła operację raka jelita grubego. Jak aktualnie wygląda kobieta?

Najstarsza influencerka na świecie to... Polka. Takiej energii 94-latce może pozazdrościć każdy!

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Kane Tanaka - najstarsza osoba na świecie

Kane Tanaka osiągnęła wiek 119 lat 2 stycznia 2022 roku. Tego dnia stała się trzecią najstarszą osobą na świecie, odkąd prowadzone są notowania. Wcześniej dokonali tego Jeanne Calment oraz Sarah Knauss. Jak wygląda Kane Tanaka? Wiele osób może to ciekawić. Zdjęcie Japonki znajdziecie niżej.

Kane Tanaka
Autor: KYDPL KYODO/Associated Press/East News
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze