Kamiland - co to i gdzie jest? O co chodzi z galerią Kamila Stocha?

i

Autor: ALEX MARCINOWSKI / SUPER EXPRESS Kamiland - co to i gdzie jest? O co chodzi z galerią Kamila Stocha? (ALEX MARCINOWSKI / SUPER EXPRESS)

Kamiland - co to i gdzie jest? O co chodzi z galerią Kamila Stocha?

2021-07-15 16:21

Wielu kibiców skoków narciarskich czekało na ten moment. Ostatnio otwarto pierwszą galerię trofeów trzykrotnego mistrza olimpijskiego Kamila Stocha. O co dokładnie chodzi? Gdzie jest Kamiland?

Kamiland - co to i gdzie jest? O co chodzi z galerią Kamila Stocha? Kamil Stoch to sportowiec, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Nasz skoczek narciarski jest bardzo utytułowany począwszy od czasó juniorskich, kończąc na Złotym Orle za wygranie Turnieju Czterech Skoczni i medalu mistrzostw świata w Oberstdorfie w 2021 roku. Prawdziwi fani skoków narciarskich powinni być zadowoleni, ponieważ to jedyne miejsce, w którym będzie można nawet spotkać samego Kamila Stocha. Gdzie jest Kamiland? Co tam zobaczymy?

Fame MMA 11 - DATA: KIEDY jest gala? Kto walczy na Fame MMA 11?

Kamil Stoch: Bardzo długo walczyliśmy o te skocznie. Teraz nasi następcy będą mogli trenować w godnych warunkach

Kamiland - gdzie jest galeria Kamila Stocha?

Kamiland czyli galeria z trofeami Kamila Stocha to wyjątkowa gratka dla fanów skoków narciarskich. Mieści się ona w Zakopanem przy ulicy Kazimierza Przerwy-Tetmajera 7C. W środku znajdziecie siedem sal ekspozycyjnych i obejrzycie 430 eksponatów, które wywalczył Kamil Stoch.

Kamiland - co znajduje się w galerii?

Oprócz wszystkich pucharów i medali Kamila Stocha, możecie obejrzeć dyplomy, wyjątkowe zdjęcia ze skoczni narciarskich z całego świata, przeczytać artykuły, które powstały o zawodniku z Zębu. Prawdziwi fani znajdą również pokój doświadczeń, w którym będzie można przygotować narty na stoisku serwisowym czy wybrać pozycję szkoczka na rozbiegu.

Kamiland

i

Autor: Screen z Google Maps