Kamil Bednarek - piosenka Milczące lasy w szczytnym celu! O czym jest utwór? [PREMIERA]

2019-08-09 12:57 RW
Kamil Bednarek - piosenka Milczące lasy w szczytnym celu! O czym jest utwór? [PREMIERA]
Autor: Wojciech Strozyk/REPORTER / EAST NEWS Kamil Bednarek

Kamil Bednarek nie zwalnia tempa i ma kolejną niespodziankę dla swoich fanów. Prezent, a tak naprawdę utwór nagrany z myślą na potrzeby wyjątkowej kampanii, nosi tytuł Milczące lasy. Gościnnie w nagraniu trenera 10. edycji Voice of Poland pojawia się Anja Sei. O czym jest utwór? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Kamil Bednarek - piosenka Milczące lasy to wyjątkowa propozycja. Artysta nagrał ją z myślą o kampanii kampanii Silent Forest, której celem jest ochrona zagrożonych gatunków ptaków w Azji Południowo - Wschodniej. W utworze pojawia się Anja Sei, która wpadła na pomysł nagrania wspólnej piosenki. Premiera całego utworu wraz z teledyskiem w piątek, 9 sierpnia 2019.

Kamil Bednarek - piosenka Milczące lasy

Utwór Milczące Lasy powstał na potrzeby kampanii Silent Forest, której celem jest ochrona zagrożonych gatunków ptaków w Azji Południowo - Wschodniej i choć mogłoby się wydawać, że to bardzo odległa część świata, nic bardziej mylnego. Nasza planeta to system naczyń połączonych, jeśli w jednym regionie świata coś przestaje działać, odbija się to na innych miejscach kuli ziemskiej.

Jak mówi Anja Sei, czyli autorka i pomysłodawczyni piosenki:

Chcemy zwrócić uwagę na problemy, które nie są nagłośnione, a na których rozwiązanie mamy realny wpływ

Kamil Bednarek to trener The Voice of Poland 10. Artysta na początku lipca 2019 wydał singiel Możemy więcej, który już rozgrzał internautów. Nowa piosenka Bednarka motywuje i dodaje pozytywnej energii. Jednocześnie jest kawałkiem, za sprawą którego artysta przekonuje, że nie warto przejmować się problemami. Trzeba korzystać z życia i nie wolno słuchać negatywnych opinii.

Najnowsze