Kaja Kuperszmit

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

Kaja Kuperszmit ponadczasowym hitem oczarowała trenerów. Kim jest uczestniczka Voice Kids 6?

2023-03-05 11:06

Kaja Kuperszmit podczas trzeciego odcinka Przesłuchań w ciemno wykonała ponadczasowy hit, którym oczarowała trenerów. Tego wykonania nigdy nie zapomną! Kim jest Kaja Kuperszmit? Do czyjej drużyny młoda wokalistka postanowiła dołączyć? Przekonajcie się sami!

Kaja Kuperszmit - kim jest uczestniczka The Voice Kids 6? Dziewczynka zachwyciła trenerów swoim talentem. Wykonała ponadczasowy hit, który od dekad leci w rozgłośniach radiowych i poradziła sobie z nim świetnie! Dzięki temu dołączyła do drużyny jednego z nich. To właśnie ona może zostać kolejną zwyciężczynią show rozrywkowego - tak jak w ubiegłych latach Sara James czy Roksana Węgiel. Jej wykonanie z pewnością na długo pozostanie w Waszych sercach!

The Voice Kids 6 - ZMIANY, ZASADY i NOWOŚCI. Więcej pieniędzy do wygrania!

Shake Your Eska #28 | Wolf

Kaja Kuperszmit - kim jest uczestniczka The Voice Kids 6?

Kaja Kuperszmit do programu przyjechała z województwa Lubuskiego. Młoda wokalistka uwielbia śpiewać. Dziewczyna bierze udziały w rozmaitych konkurach, na których udaje jej się zajmować wysokie miejsca. Oprócz tego aktywnie prowadzi konto na TikToku, na którym udało jej się zebrać kilkadziesiąt tysięcy obserwatorów! Na filmikach często prezentuje swoje zdolności wokalne!

Kaja Kuperszmit w The Voice Kids 6

Kaja Kuperszmit wzięła udział w 6. edycji The Voice Kids. W trzecim odcinku Przesłuchań w ciemno dziewczynka zaśpiewała ponadczasowy hit, który każdy zna! Mowa o Careless Whisper George'a Michaela. Jej talent nie umknął uwadze Cleo oraz Dawida Kwiatkowskiego. Zdecydowała jednak, że jej umiejętnościami pokieruje jedyna kobieta spośród trenerów!

CLEO - nago, chłopak, wzrost, bez makijażu, Instagram, wiek, obrazy, Eurowizja, rodzina, tatuaże, X Factor

Sonda
Czy Kaja Kuperszmit powinna wygrać The Voice Kids 6?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE