CLEO - nago, chłopak, wzrost, bez makijażu, Instagram, wiek, obrazy, Eurowizja, rodzina, tatuaże, X Factor

2022-08-17 14:45
CLEO - nago, chłopak, Eurowizja 2019, rodzina, tatuaże, KSW, bez makijażu, obrazy
Autor: fot. WBF / Polsat CLEO - nago, chłopak, Eurowizja 2019, rodzina, tatuaże, KSW, bez makijażu, obrazy

Cleo odwiedziła nasze studio i odpowiedziała na najczęściej zadawane pytania internautów! Czy ma chłopaka? Planowała kiedyś tatuaż? Dlaczego wystąpiła nago w teledysku Eva? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

CLEOnago, chłopak, rodzina, wiek, wzrosttatuaże, KSW, bez makijażu, obrazy - z tymi słowami związane były wasze pytania! Gwiazda polskiej sceny muzycznej zmierzyła się z kwestiami, które najbardziej interesowały internautów. Czy ma chłopaka? Dlaczego wystąpiła nago w teledysku Eva? W czym najbardziej pomogli jej rodzice? Czy chciałaby walczyć w KSW? Wszystkie tajemnice Cleo zdradzamy i odkrywamy na ESKA.pl!

Cleo wspomina PORAŻKĘ w X Factor. Sama by się nie przyjęła!

Cleo - nago

Teledysk utworu Eva wzbudził ogromną sensację wśród internatów. Cleo w muzycznym obrazku do swojego singla pojawiła się zupełnie nago. Czy faktycznie zdjęła całe ubranie? - Muszę tutaj sprostować 'czy Cleo jest naga?'. To jest słodka tajemnica, ale sugerowałam, że Eva jest naga, jak Eva biblijna.

Cleo o Mniej znaczy więcej, płycie VinyLOVA i Eurowizji

Cleo - chłopak

Wiele osób zastanawia się, czy Cleo ma chłopaka. Oficjalnie wiadomo, że kilku ich było! - Miałam, tak! Nie za dużo, ale miałam. Pierwszego miałam na początku liceum.

Cleo - rodzina

Rodzina jest absolutnym fundamentem do tego, by w życiu było nam łatwiej. Czy tak jest również w przypadku Cleo? - Moja rodzina pomogła mi w tym, że zawsze mnie wspiera. Chyba to jest dla mnie najważniejsze, że bliskich mam przy sobie i że rodzice wychowali mnie na dobrego człowieka.

Cleo - wiek

Cleo urodziła się 25 czerwca 1983 roku. W związku z tym w 2022 roku obchodziła 39. urodziny.

Cleo - tatuaże

Okazuje się, że Cleo kiedyś zamierzała zrobić sobie tatuaż, ale szybko z niego zrezygnowała. - Nie, nie mam tatuażu, ale planowałam. Na szczęście się wymiksowałam, to nie jest moja bajka. Uważam jednak, że przepięknie kobiety wyglądają w tatuażach.

Cleo - Eurowizja

Cleo wspólnie z Donatanem reprezentowała Polskę na Eurowizji w 2014 roku. Czy zamierza wrócić na eurowizyjną scenę? Artystka nie wyklucza takiej możliwości!

Cleo bez makijażu

Czy Cleo wystąpi kiedyś na scenie bez makijażu? - Nie widzę takiej potrzeby. Ostatnio jest moda na 'natural' i tak dalej, ja sam proces makijażu bardzo lubię, sprawia mi to przyjemność i codzienne wykonywanie makijażu jest dla mnie bardzo fajne.

Cleo - obrazy

Cleo, zanim została piosenkarką i zanim tworzyła megahity, malowała obrazy! Gdzie można je kupić? - Moje obrazy? Nie wiem gdzie. Wystawiałam je bardzo dawno, może nie omieszkam jeszcze kiedyś do tego wrócić, bo zawsze sprawiało mi to dużą radość.

Cleo - X Factor

Przed sukcesem swojej pierwszej piosenki My słowianie Cleo wzięła udział w castingu do programu X Factor, który realizowany był przez TVN. Nie udało jej się jednak przejść dalej.

Sonda
Lubisz muzykę Cleo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze