CLEO - nago, chłopak, wzrost, bez makijażu, Instagram, wiek, obrazy, Eurowizja, rodzina, tatuaże, X Factor

2022-05-21 15:19
CLEO - nago, chłopak, Eurowizja 2019, rodzina, tatuaże, KSW, bez makijażu, obrazy
Autor: fot. WBF / Polsat CLEO - nago, chłopak, Eurowizja 2019, rodzina, tatuaże, KSW, bez makijażu, obrazy

Cleo odwiedziła nasze studio i odpowiedziała na najczęściej zadawane pytania internautów! Czy ma chłopaka? Planowała kiedyś tatuaż? Dlaczego wystąpiła nago w teledysku Eva? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

CLEOnago, chłopak, rodzina, wiek, wzrosttatuaże, KSW, bez makijażu, obrazy - z tymi słowami związane były wasze pytania! Gwiazda polskiej sceny muzycznej zmierzyła się z kwestiami, które najbardziej interesowały internautów. Czy ma chłopaka? Dlaczego wystąpiła nago w teledysku Eva? W czym najbardziej pomogli jej rodzice? Czy chciałaby walczyć w KSW? Wszystkie tajemnice Cleo zdradzamy i odkrywamy na ESKA.pl!

Cleo wspomina PORAŻKĘ w X Factor. Sama by się nie przyjęła!

Cleo - nago

Teledysk utworu Eva wzbudził ogromną sensację wśród internatów. Cleo w muzycznym obrazku do swojego singla pojawiła się zupełnie nago. Czy faktycznie zdjęła całe ubranie? - Muszę tutaj sprostować 'czy Cleo jest naga?' To jest słodka tajemnica, ale sugerowałam, że Eva jest naga, jak Eva biblijna.

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Cleo - chłopak

Wiele osób zastanawia się, czy Cleo ma chłopaka. Oficjalnie wiadomo, że kilku ich było! - Miałam, tak! Nie za dużo, ale miałam. Pierwszego miałam na początku liceum.

Cleo - rodzina

Rodzina jest absolutnym fundamentem do tego, by w życiu było nam łatwiej. Czy tak jest również w przypadku Cleo? - Moja rodzina pomogła mi w tym, że zawsze mnie wspiera. Chyba to jest dla mnie najważniejsze, że bliskich mam przy sobie i że rodzice wychowali mnie na dobrego człowieka.

Cleo - wiek

Cleo urodziła się 25 czerwca 1983. W związku z tym w 2022 roku obchodzić będzie 39. urodziny.

Cleo - tatuaże

Okazuje się, że Cleo kiedyś zamierzała zrobić sobie tatuaż, ale szybko z niego zrezygnowała. - Nie, nie mam tatuażu, ale planowałam. Na szczęście się wymiksowałam, to nie jest moja bajka. Uważam jednak, że przepięknie kobiety wyglądają w tatuażach.

Cleo - Eurowizja 2019

Cleo wspólnie z Donatanem reprezentowała Polskę na Eurowizji w 2014 roku. Czy zamierza wrócić na eurowizyjną scenę? - Jeszcze jest to dla mnie świeży temat, byłam niedawno na Eurowizji. Nie wykluczam i nigdy nie mówię nigdy.

Cleo na KSW?

Pytanie o Cleo w KSW nie wzięło się z niczego. 4 marca 2018 roku Donatan na swoim profilu wrzucił zdjęcie wokalistki z sali gimnastycznej i napisał żartobliwie, że wokalistka szykuje się do KSW. Jak sama widzi siebie w tym sporcie? - Gdyby doba miała jeszcze z 50 godzin, to bym się tego podjęła. Myślę, że każda forma sportu jest fajna.

Cleo bez makijażu

Czy Cleo wystąpi kiedyś na scenie bez makijażu? - Nie widzę takiej potrzeby. Ostatnio jest moda na 'natural' i tak dalej, ja sam proces makijażu bardzo lubię, sprawia mi to przyjemność i codzienne wykonywanie makijażu jest dla mnie bardzo fajne.

Cleo - obrazy

Cleo, zanim została piosenkarką i zanim tworzyła megahity, malowała obrazy! Gdzie można je kupić? - Moje obrazy, nie wiem gdzie. Wystawiałam je bardzo dawno, może nie omieszkam jeszcze kiedyś do tego wrócić, bo zawsze sprawiało mi to dużą radość. Przy malowaniu obrazów.

Cleo - X Factor

Przed sukcesem swojej pierwszej piosenki My słowianie, Cleo wzięła udział w castingu do programu X Factor, który realizowany był przez TVN. Nie udało jej się jednak przejść dalej.

O kim mowa - Viki Gabor, Cleo, a może Justin Bieber? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto dubbingował mewę w bajce SpongeBob: na suchym lądzie?

Cleo pochwaliła się również tym, jakich piosenek aktualnie słucha. Okazuje się, że obserwuje obecnie rynek zagraniczny, dokładniej rynek zachodni i uwielbia raperkę znaną jako Cardi B. Jak powiedziała autorka hitu Łowcy gwiazd: - Ma fajną aparycję i dobre numery.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze