Kaja Gniecioszek

i

Autor: Materiały prasowe

Kaja Gniecioszek pracowała z legendarnym kompozytorem. Jego utwory zna każdy!

2022-06-07 10:21

Kaja Gniecioszek to młoda wokalistka, która wystąpi w Konkursie Debiutów na 59. edycji Festiwalu Piosenki w Opolu. Piosenkarka nie zwalnia tempa i szturmem podbija branże muzyczną. Podjęła również współpracę z legendarnym kompozytorem, który tworzy utwory dla największych polskich artystów!

Kaja Gniecioszek to nowe objawienie na polskiej scenie muzycznej. Już od najmłodszych lat wiedziała, że będzie śpiewać i występować na scenie. Wokalistka ma talent, który wielokrotnie udowodniła wykonując swoje utwory na żywo. Już 17-21 czerwca 2022 wystąpi również na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, gdzie wyśpiewa swój najnowszy przebój "Głowa do góry". To bardzo energiczna i taneczna piosenka, która została napisana przez Marka Dutkiewicza. Za wartswę muzyczną odpowiedzialny był Marcin Nierubiec, czyli jeden z najbardziej szanowanych w branży kompozytorów!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kaja Gniecioszek szczerze o Debiutach w Opolu, rywalizacji i ciężkiej pracy w drodze na szczyt [WYWIAD]

Kaja Gniecioszek - teledysk do piosenki "Głowa do góry"

Kaja Gniecioszek i Marcin Nierubiec połączyli siły. Jego utwory zna każdy!

Kaja Gniecioszek miała okazję pracować z legendarnym polskim muzykiem, Marcinem Nierubcem. To właśnie jego kompozycja "Mijamy" promowała podwójnie platynową płytę Krzysztofa Krawczyka "...Bo marzę i śnię". Pracował również przy utworze "Legenda", który wybrzmiał na eurowizyjnej scenie podczas 55. edycji Konkursu w Oslo. To oczywiście nie koniec sukcesów, bo ta lista jest ogromna. Poza Krawczykiem, tworzył również piosenki m.in. dla Maryli Rodowicz ("Marusia"), Dody ("Misja", "Nieskromnie"), Izabeli Trojanowskiej ("Kochaj mnie za wszystko"), Norbiego ("Kula sie kręci"), czy Krzysztofa Kijańskiego, Jerzego Połomskiego, Macieja Maleńczuka i Red Lips.

Kim jest Kaja Gniecioszek?

Kaja Gniecioszek to młoda wokalistka z Korzystana nad Odrą, która dostała się do Konkursu Debiutów na 59. Festiwal Piosenki w Opolu. Artystka urodziła się w 2007 roku, a swój pierwszy tekst napisała już 8 lat później. Na oficjalny debiut musieliśmy poczekać do 2019 roku, bo właśnie wtedy pojawił się pierwszy utwór Kai - "Nie wymazał nas czas", który swoją drogą został bardzo ciepło przyjęty przez słuchaczy. Aktualnie nagrywa w Zielonej Górze, Krakowie i Warszawie, ale swój wokalny warsztat szlifuje w Poznaniu. Podjęła również współpracę z tekściarzem Markiem Dutkiewiczem, który napisał "Aleję Gwiazd" oraz "Głowę do góry". Młoda wokalistka aktywnie udziela się na Facebooku i Instagramie oraz można już usłyszeć w największych rozgłośniach radiowych.

Chcesz poznać Kaję bliżej?

Posłuchaj podcastu z jej najnowszym wywiadem!

Listen to "Kaja Gniecioszek szczerze o Debiutach w Opolu, rywalizacji i ciężkiej pracy w drodze na szczyt" on Spreaker.