Kacper Pluta pokazuje życie pełne zabawy, przyjaciół i wyjątkowych chwil! [WIDEO]

2020-02-20 16:25 RW
Kacper Pluta pokazuje życie pełne zabawy, przyjaciół i wyjątkowych chwil! [WIDEO]
Autor: ZPR Records / okładka singla Kacper Pluta pokazuje życie pełne zabawy, przyjaciół i wyjątkowych chwil! [WIDEO]

Kacper Pluta wraca z nowym, energetycznym utworem, który od momentu premiery zbiera pozytywne opinie. O czym śpiewa młody wokalista? Przekonajcie się już teraz i obejrzyjcie teledysk kawałka To co było - na ESKA.pl!

Kacper Pluta - piosenka To co było HITEM? Młody artysta za sprawą swojego nowego utworu przenosi nas w niepowtarzalny klimat galaktyk, zabawy, przyjaciół, życia pełną parą. Nieważne jest to, co było, liczy się teraz i dziś. To, co było, jest za mną - śpiewa Kacper Pluta i tym samym otwiera nową, niezapisaną przestrzeń, która tylko czeka na nowe, dobre flow. 

Zawsze do przodu, zawsze o jeden krok dalej i tak każdego dnia. Chillout i dobra zabawa, dziś żyjemy razy dwa - tak, jesteśmy razem z Kacprem i wierzymy w każde słowo tego młodego, wokalisty! Część zdjęć do teledysku powstała w tzw. "ostańcu", starym warszawskim budynku, przeznaczonym do rozbiórki. Miejsce to od razu zainspirowało artystę, który był jednym z pomysłodawców wielu scen. Pozostałe ujęcia nakręcone zostały w warszawskim UV Studio.

Najnowsze