Ronnie Ferrari śpiewa Ona by tak chciała na żywo! Pierwsze TAKIE wykonanie!

i

Autor: Radio ESKA Ronnie Ferrari śpiewa Ona by tak chciała na żywo! Pierwsze TAKIE wykonanie!

Ronnie Ferrari śpiewa Ona by tak chciała na żywo! Pierwsze TAKIE wykonanie!

2020-02-20 14:11

Ronnie Ferrari to wyjątkowy artysta, który ma na swoim koncie ogromny komercyjny sukces. Jego hit Ona by tak chciała to niekwestionowany hit internetu 2019 roku. Utwór wdarł się również na szczyty listy przebojów w rozgłośniach radiowych. Piosenkę pokochali również słuchacze ESKI. Jesteście ciekawi jak brzmi ten utwór na żywo?

Ronnie Ferrari to artysta, którego utwór przekroczył 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Jego największy hit Ona by tak chciała zdobył również serca słuchaczy Radia ESKA. Hubert Kacperski w sukces swojego przeboju nigdy nie wątpił. Zabawny, ironiczny utwór łatwo zapada w pamięć głównie dzięki linii melodycznej. Tekst jest natomiast połączeniem groteski, wiersza i tego czegoś, co charakteryzuje wszystkie chwytliwe numery! Nic więc dziwnego, że Ronnie wciąż zbiera pochwały, a jego osiągnięcia ciężko już liczyć. Na ESKA.pl mamy wyjątkowe wykonanie Ronniego Ferrari na żywo!

Sonda
Czy podoba ci się piosenka Ona by tak chciała?

Ronnie Ferrari śpiewa na żywo swój hit!

Cztery miesiące od wypuszczenia utworu Ona by tak chciała, Ronnie miał on już 91 milionów wyświetleń na YouTube. Od tego momentu wystarczyły mu już tylko trzy tygodnie, by móc poszczycić się ogromną liczbą 100 milionów wyświetleń! Wynik ten stawia Ronniego w czołówce, jeśli chodzi o popularność polskich piosenek w tym serwisie. Wielu fanów Huberta narzekało, że jego koncerty są wyprzedane i nie może usłyszeć Ona by tak chciała w wersji na żywo. Na ESKA.pl udostępniamy Wam wideo, które zostało zrealizowane w Radio GO.

Ronnie Ferrari śpiewa "Ona by tak chciała"