Kacper Jóźwiak wywołał poruszenie w Mam Talent 2021? Kim jest uczestnik show?

2021-09-24 19:19
Mam Talent 2021 - Kacper Jóźwiak: kim jest? Ten występ szokuje!
Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn

Kolejna edycja Mam Talent potrafi zaskoczyć! Wokalistów na scenie show było już wielu, ale takiego występu nie przewidziałby nikt. Zastanawiacie się kim jest Kacper Jóźwiak? Oto kilka informacji na temat uczestnika programu. Poznajcie go już teraz!

Kacper Jóźwiak w Mam Talent 2021. Ruszyły poszukiwania największego talentu w Polsce. Kolejny sezon programu przyniósł sporo zmian. W roli prowadzącego po raz pierwszy oglądać możemy Michała Kempę a w gronie jury Jana Klimenta. To nie koniec nowości. W show pojawiły się dzika karta oraz platynowy przycisk. Na scenie Mam Talent 2021 nie brakuje nieprzeciętnych osobowości. Jednym z uczestników nowej edycji jest Kacper Jóźwiak. Jesteście ciekawi kim jest? Oto on!

Agnieszka Chylińska zdumiona tym co zobaczyła. Momentalnie wstała w Mam Talent

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Kim jest Kacper Jóźwiak z Mam Talent?

Kacper Jóźwiak to pochodzący ze Zgierza 27-letni nauczyciel WFu. 6 lat temu poczuł, że ma duszę artysty. W tym przekonaniu utwierdzili go znajomi podczas imprezy. Zapisał się więc na prywatne lekcje śpiewu. Niestety żaden z nauczycieli nie sprostał zadaniu, powołując się na nie najlepsze możliwości wokalne Kacpra. W Mam Talent postanowił udowodnić wszystkim, że potrafi śpiewać. Czy przekona jurorów? Przekonamy się już w sobotę 25 września.

Sonda
Czy oglądasz najnowszą edycję Mam Talent?
Najnowsze