Kacper Blonsky z miłosną piosenką dla Julki. Nieznane filmy z ich życia zrobiły furorę w sieci!

2021-02-15 10:05 ek
Kacper Blonsky
Autor: screeny z YouTube/Kacper Blonsky

Kacper Blonsky bez dwóch zdań zrobił ogromne wrażenie na internautach. Dlaczego? Chodzi oczywiście o miłosną piosenkę, którą nagrał specjalnie dla swojej dziewczyny Julki z okazji Walentynek. Co ciekawe, numer wypływa prosto z serca youtubera, a w dodatku towarzyszy mu teledysk z prywatnymi ujęciami. Nieznane filmy z życia pary zachwyciły odbiorców!

Kacper Blonsky zaskakuje za każdym razem, kiedy tylko tworzy muzyczne brzmienia! Teraz nie tylko zszokował, ale także oczarował swoją nowością cały polski YouTube. Mowa oczywiście o miłosnej piosence, którą napisał specjalnie dla swojej dziewczyny Julki Kostery i tym samym wzruszył nie tylko ją, ale także internautów. Oprócz sentymentalnego tekstu, który ukazuje prawdziwe uczucia chłopaka, powstał również klip z nieznanych filmów z ich prywatnego życia. Szok, niedowierzanie, łzy wzruszenia, mocne bicie serca i ogromne szczęście. Taka właśnie była reakcja Julki, kiedy usłyszała i zobaczyła prezent od Kacpra, który bez dwóch zdań wypływał prosto z jego serca.

Mimo iż w ostatnim czasie dookoła Blonsky'ego zgromadziło się wiele kontrowersji i czarnych chmur, chłopak muzycznym gestem od serca zmienił zdanie na swój temat u wielu internautów, oczywiście w pozytywną stronę. Teraz każdy już wie, że drzemie w nim dusza romantyka, a potwierdzeniem jest oczywiście singiel Tylko Ty.

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Kacper Blonsky z miłosną piosenką dla Julki

Kawałek Tylko Ty zadebiutował w sieci dokładnie w Walentynki 14 lutego 2021 roku. Od razu nie tylko zszokował internautów, ale także podbił listę z najpopularniejszymi wideo na YouTube. W niecałą dobę, miłosny klip pełen prywatnych scen, został odtworzony ponad 660 tys. razy i tym samym wskoczył na pierwsze miejsce karty na czasie, która bez dwóch zdań jest wyznacznikiem aktualnych hitów i trendów. Miłosna piosenka Kacpra dla Julki zrobiła ogromne wrażenie na internautach, a pod teledyskiem wylała się fala pozytywnych komentarzy:

- Nie przepadam za Kacprem, ale to co zrobił jest mega urocze😍

- Ale słodkie widać że Kacper Cię bardzo kocha

- To jest takie piękne że ciągle tego słucham

- Nie przepadałam za Kacprem, ale po tej piosence chyba zmienię zdanie. To naprawdę kochane ❤🤗

- To jest takie kochaneee🥺❤️ Serio szacun za taki fajny, oryginalny pomysł. Julia to szczęściara

Jak widać, niektórzy internauci oczarowali się do tego stopnia, że na nowo polubili youtubera. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć i posłuchać miłosnego, a zarazem muzycznego wyznania Kacpra, to numer Tylko Ty znajdziecie poniżej. Z pewnością będziecie zaskoczeni, a kadry z klipu zrobią na Was jeszcze większe wrażenie!

Najnowsze