Kacper Blonsky z bangerem na lato? 'Czas wracać'

2020-07-08 16:35 EK
Kacper Blonsky z bengerem na lato? 'Czas wracać'
Autor: Screen z YouTube/Kacper Blonsky

Kacper Blonsky to młody youtuber, który szczególnie dał się poznać internautom nagrywając hit zatytułowany Eluwina. Po premierze, piosenkę nucił prawie każdy, a słowo eluwina nabrało innego znaczenia. Czy nowe zdjęcie chłopaka z podpisem 'czas wracać', które pojawiło się w mediach społecznościowych wskazuje na zbliżające się nowości muzyczne i nie tylko?

Kacper Blonsky jest jednym z popularniejszych polskich youtuberów. Chłopak nie tylko nagrywał zabawne treści na swój kanał, ale również spróbował swoich sił w muzyce. W pierwszej kolejności jego fani mogli usłyszeć kawałek Eluwina, który pojawił się w sieci pod koniec września 2019 roku. Co ciekawe, piosence towarzyszy również teledysk, który obecnie został wyświetlony ponad 30 mln razy! Kolejną muzyczną nowością ze strony youtubera był numer Crusher, który także zgromadził milionowe odsłony. Nie tylko został bardzo dobrze odebrany przez internautów, ale doczekał się też kilku zabawnych przeróbek. Na widzów chłopaka w maju 2020 roku czekała jeszcze jedna niespodzianka. Kacper wziął udział w wyzwaniu #Hot16Challenge2 nagrywając swoją 16-wersową nawijkę. Od tamtego czasu jego aktywność na platformie YouTube oraz w mediach społecznościowych znacznie zmalała.

Czasami osoby publiczne muszą sobie zrobić przerwę od mediów społecznościowych i internetu, ale później wracają ze zdwojoną siłą! Warto również wspomnieć, że Kacper Blonsky przez pewien czas był jednym z członków popularnego Teamu X, jednak narastające konflikty sprawiły, że chłopak opuścił słynną willę.

Kacper Blonsky - powrót youtubera

Kacper Blonsky opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcie i podpisał je krótko 'czas wracać'. Fani w komentarzach od razu zaczęli snuć domysły, o jaki powrót może chodzić. Część z nich wciąż zastanawia się co youtuber miał na myśli - czy chodzi o powrót na platformę YouTube i nagrywanie nowości, czy może o powrót na Instagram i częstsze publikowanie relacji. Póki co, nie znamy szczegółów na temat wielkiego powrotu Kacpra Blonsky'ego. Być może youtuber na dniach mocno wszystkich zaskoczy?

Poniżej możecie zobaczyć, jak fani chłopaka zareagowali w komentarzach na jego wpis pod zdjęciem 'czas wracać'.

- No to się szykuje wielki powrót

- Czas najwyższy

- Czekałam na to!

- Wreszcie się doczekałam

A Wy czekacie na wielki powrót Kacpra Blonsky'ego? 

Wyświetl ten post na Instagramie.
Czas wracać Post udostępniony przez Kacper Błoński (@kacperblonsky)
Eska - Domowe Granie - Fanka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze