Kacper Blonsky - nowa piosenka przebije popularnością Eluwinę? Kiedy premiera?

2020-01-25 15:58 MK
Kacper Blonsky
Autor: Kamil Piklikiewicz/East News

Wszystko wskazuje na to, że po wielkim sukcesie kawałka Eluwina, znany z Teamu X Kacper Blonsky na poważnie myśli o podbiciu rynku muzycznego. Od pewnego czasu, chłopaka ciężko dostrzec w filmach publikowanych na kanałach jego koleżanek i kolegów z drużyny. Kiedy nowa piosenka youtubera będzie miała swoją premierę? Sprawdź szczegóły już teraz na ESKA.pl.

Kacper Blonsky - nowa piosenka okaże się jeszcze większym hitem niż Eluwina? Na to z pewnością liczy popularny youtuber, który wraz ze Stuu, Julką Kosterą, Lexi Chaplin, Marcinem Dubielem i od niedawna Michałem Gałą współtworzy największy projekt w historii polskiego YouTube'a, czyli Team X.

Pod koniec października 2019 roku, na kanale Kacpra Blonsky'ego zadebiutował jego pierwszy singiel wraz z teledyskiem. W zawrotnym tempie, zrealizowane na terenie Domu X wideo dotarło na sam szczyt karty na czasie, a do dzisiaj, obejrzano je ponad 22 milionów razy! Utwór świetnie radził też sobie w notowaniu 2 x Gorąca 20 Radia ESKA. Co więcej, youtuber tak bardzo spopularyzował frazę Eluwina, że stała się ona jednym z młodzieżowych słów ubiegłego roku.

Po wypuszczeniu kawałka, Kacper Blonsky zapowiedział, że Eluwina nie jest jego jednorazową przygodą z muzyką. Na pewien czas wycofał się z sieci, by skupić się na nagraniu swojego drugiego singla. Wiemy już, kiedy będzie miał on swoją premierę!

Kacper Blonsky - nowa piosenka

Nowa piosenka Kacpra Blonsky'ego to z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych numerów przez wszystkich fanów Teamu X. Jak młody youtuber zapowiedział na swoim Instagramie, jego najnowszy singiel zatytułowany Crusher będzie miał swoją premierę w piątek, 31 stycznia 2020 roku. Czekacie?

Najnowsze