Kacper Błoński

i

Autor: Screen z filmu na YT: Kacper Blonsky/DLACZEGO ZNIKNĄŁEM Z INTERNETU?

Kacper Błoński prosi o radę przed randką. Zabierze na nią babcię swojej fanki!

2022-11-23 10:09

Kacper Błoński zabierze na randkę babcię swojej fanki! Crusher, przed spotkaniem, prosi jednak swoich fanów o radę. Fani są niemal jednogłośni. Z kolei babcia, na wieść o spotkaniu, nie mogła zapanować nad swoimi emocjami!

Kacper Błoński zabierze babcię swojej fanki na randkę. Influencer prosi o radę przed wyjątkowym spotkaniem. Crusher, z okazji promocji najnowszego utworu Loveair zwrócił się z prośbą do swoich fanów, aby używając fragmentu jego piosenki nagrywali krótkie filmiki. Kacprowi Błońskiemu zależało na tym, by fani, nagrywając materiały na swoje profile tworzyły treści, w których Loveair będzie tłem muzycznym. Kacper Błoński zapowiedział, że najlepsze filmy doczekają się z nim duetu, które zostaną udostępione na jego oficjalnym profilu. Z kolei autorce najpopularniejszego filmu zaproponuje wyjście na randkę. Dziewczyny podeszły do zadania bardzo poważnie. Loveair Kacpra Błońskiego zostało wykorzystane niemal 3 tysiące razy. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden.

Kolega Friza wpadł ma szokujący pomysł. Chce zarobić w prosty sposób

Influencerzy grają w piłkę nożną! Tromba, Natsu i Gola w MOVE FEDERATION | ESKA XD - Radio Eska #62

Kacper Błoński - randka z babcią fanki

Kacper Błoński zabierze na randkę babcię swojej fanki. Dziewczyna, która nagrała filmik nie mogła pójść z Crusherem na spotkanie, dlatego do swojego nagrania zaprosiła babcię. Filmik został odtorzony niemal 4,2 mln razy.

Kacper Błoński, na Twitterze, poinformował, że zabrał się już za organizację wyjątkowego spotkania. Poprosił też swoich fanów o radę. Influencer zastanawia się, czy powinien relacjonować randkę podczas transmisji na żywo.

Marcin Dubiel zdradził, ile dostał za walkę w Fame MMA. Wynagrodzenie robi wrażenie!

Fani Kacpra Błońśkiego są niemal jednogłośni - powinien porozmawiać babcią swojej fanki i pozwolić podjąć jej decyzję. Trishia, której klip wygrał, opublikowała filmik, na którym widać, jak jej babcia cieszy się z wygranej.