Kacha Kowalczyk - kim jest dziewczyna, która śpiewa u Taco Hemingwaya?

2020-08-30 19:48
Coals
Autor: Screen z YT: Coals #hot16challenge2 / Coals

Kacha Kowalczyk z Coals! Kim jest dziewczyna, która śpiewa gościnnie u Taco Hemingwaya w najnowszym kawałku 1990s Utopia znajdującym się w albumie Jarmark? Więcej informacji o wybitnie uzdolnionej artystce możecie znaleźć na ESKA.pl!

Kacha Kowalczyk - kim jest dziewczyna, która zaśpiewała razem z Taco Hemingwayem w najnowszym kawałku 1990s Utopia? Raper postanowił zaskoczyć wszystkich swoich fanów i przyspieszył datę premiery krążka Jarmark, który początkowo miał ukazać się w sieci 4 września 2020 roku. Na premierę jednak nie musimy już czekać, ponieważ Taco Hemingway udostępnił najnowszy album 28 sierpnia tego roku! Oczekujemy jeszcze kolejnego krążka rapera zatytułowanego Europa, który ma ukazać się również z początkiem września, jednak po zmianie daty płyty Jarmark, nie możemy być już niczego pewni, być może Taco zaskoczy nas wcześniejszą premierą ponownie? Cały album od artysty noszący tytuł Jarmark składa się z kilkunastu piosenek, a na jednej z nich słyszmy damski wokal Kasi Kowalczyk, czyli Kachy z Coals! Kim jest wokalistka, która wystąpiła gościnnie u boku rapera? Więcej informacji o skromnej i niebywale utalentowanej dziewczynie możecie znaleźć poniżej na ESKA.pl.

Sonda
Taco Hemingway - płyta Europa i Jarmark - kupisz obie?

Kacha Kowalczyk z Coals - kim jest? 

Kacha Kowalczyk znana jest głównie, jako wokalistka i autorka tekstów w zespole Coals, który założyła wraz z Łukaszem Rozmysłowskim. Artyści poznali się w internecie i od 2014 roku działają wspólnie tworząc muzykę w melancholijnym stylu! Zespół Coals to ludzie, którzy aż do przesytu są osłuchani w nowej, oryginalnie muzyce, która jest ukojeniem dla większości młodszego pokolenia. Kacha Kowalczyk urodziła się w 1994 roku w Gliwicach. Śpiewem zajmuje się od piętnastego roku życia. Dziewczyna jest chodzącą artystyczną duszą. Poza śpiewem na co dzień jeszcze maluje i fotografuje. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze