Justin Timberlake DOKTOREM! Gwiazdor pochwalił się dyplomem

2019-05-12 20:43 M.C.
Justin Timberlake DOKTOREM! Gwiazdor pochwalił się dyplomem
Autor: fot./screen/youtube.com/Justin Timberlake / instagram.com/justintimberlake/ Justin Timberlake

Od teraz Justin Timberlake może po swoim nazwisku dopisywać dr. Znany muzyk, jeden z największych gwiazdorów pop i autor takich hitów jak chociażby Say Something, obronił doktorat. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym Timberlake chwali się uzyskanym niedawno dyplomem. Na ESKA.pl dowiecie się, w jakiej dziedzinie artysta zdobył swój tytuł naukowy.

Justin Timberlake to artysta, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Udowadniał, że ma talent nie tylko do muzyki. Znakomite role w filmach potwierdziły jego aktorskie zdolności, a występy w telewizyjnych show pokazują, że Timberlake to również świetny komik. Zdjęcie, które niedawno trafiło do sieci udowadnia, że Amerykanin odnajduje się też w pracy naukowej. Na swoich kanałach w social mediach pochwalił się tytułem doktora. W jakiej dziedzinie uzyskał dyplom?

Przeczytaj też: Ariana Grande i Jungkook na jednym zdjęciu - fani oszaleli!

Justin Timberlake uzyskał dyplom na prestiżowej uczelni

Ceremonia, podczas której Justin Timberlake otrzymał tytuł doktora, odbyła się w sobotę 11 maja na słynnej Berklee College of Music. Tę prestiżową uczelnię muzyczną skończyło wielu wybitnych artystów. Wśród absolwentów szkoły są między innymi Duke Ellington, Aretha Franklin, Annie Lennox czy Nile Rodgers.

Teraz do tego grona dołączył także Justin Timberlake. Autor takich przebojów jak Can't Stop The Feeling, Say Something, Mirrors, Cry Me a River czy What Goes Around...Comes Around, pochwalił się na Instagramie zdjęciem z ceremonii. Widzimy na nim muzyka ubranego w togę i trzymającego swój oprawiony dyplom doktora muzyki.

Wraz z Timberlake'm tytuły doktorskie odebrała dwójka innych gwiazd muzyki: Missy Elliott i Alex Lacamoire. Ta trójka i inni świeżo upieczeni absolwenci dali później specjalny koncert. Zdjęcia z wydarzenia pojawiły się na Twitterze uczelni.

Przypomnijmy sobie jeden z ostatnich hitów dr Justina Timberlake'a.

Najnowsze