Ariana Grande - hity gwiazdy w 5 minut! Niesamowity mashup od Pentatonix

2019-04-28 19:54
Ariana Grande - dorobek gwiazdy w 5 minut! NIesamowity mashup od Pentatonix
Autor: fot./screen/youtube.com/PTXofficial Pentatnix

Zjawiskowi Pentatonix znów w akcji! Słynny zespół coverujący a capella światowe hity może się teraz pochwalić kolejnym viralowym filmikiem na koncie. Tym razem grupa wzięła się za piosenki jednej z największych gwiazd muzyki pop - Ariany Grande. Czy w ciągu zaledwie pięciu minut da się przedstawić przebogaty dorobek amerykańskiej wokalistki? Pentatonix udowadniają, że tak!

Ariana Grande to obecnie jedna z największych gwiazd muzyki pop. Amerykańska wokalistka należy też do najbardziej zapracowanych artystek. Premiery SweetenerThank U, Next, czyli dwóch ostatnich płyt Ariany, dzieliło tylko kilka miesięcy! Piosenkarka ma więc naprawdę wiele piosenek. Niedawno w sieci pojawiło się wideo, na którym ten ogromny dorobek w zaledwie pięć minut przedstawia grupa Pentatonix. Muzycy robią to w swoim stylu - śpiewając hity Ariany a capella!

Przeczytaj: Ariana Grande na Coachelli 2019 rozbiła bank! Zarobiła więcej niż ktokolwiek inny

Mashup Pentatonix - hity Ariany a capella

Pentatonix to amerykańska grupa wykonująca muzyką a capella. Popularność zdobyli w 2016 roku, kiedy na YouTube opublikowali cover piosenki No - hitu Meghan Trainor. Wideo szybko stało się viralem i otworzyło przed Pentatonix drzwi wielkiej kariery. Potem do swojego dorobku dołożyli jeszcze między innymi świetne przeróbki utworów Daft Punk czy przeboju grupy Queen - Bohemian Rhapsody.

Teraz postanowili w swoim stylu przerobić Arianę Grandę. Lecz nie jedną, a kilkanaście piosenek gwiazdy! To naprawdę przekrój całego dorobku wokalistki. W ich mashupie możemy usłyszeć miedzy innymi Break Free, Into You, Dangerous Woman, Side to Side, Successful, No Tears Left to Cry czy 7 Rings. To brzmi naprawdę ZNAKOMICIE! Przekonajcie się sami!

Wideo jest kolejnym viralem Pentatonix. W dwa dni od premiery osiągnęło wynik niemal 2 milionów wyświetleń! Filmik obejrzała też sama Ariana Grande, która napisała:

To jest tak niesamowite, że aż mam dreszcze, a w ostatniej minucie popłakałam się. Zapomniałam, żę mam tyle piosenek. Nie mam pojęcia, jak to się stało. W każdym raze, jesteście niesamowici i bardzo was kocham.

Hity Pentatonix

Warto przypomnieć sobie kilka hitów od Pentatonix. Ciekawe, jaką kolejną piosenką a capella nas zaskoczą?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze