Justin Bieber

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER/EastNews

Justin Bieber zaśpiewał na żywo Hold On i oczarował wszystkich! To lepsze niż oryginał?

2021-03-26 12:47

Zaczynał jako młody chłopak na YouTube, a później zgromadził dookoła siebie rzeszę wiernych fanów dosłownie z całego świata! Na koncie kanadyjskiego piosenkarza widnieją milionowe wyświetlenia kawałków, a on wcale nie zwalnia tempa. Teraz oczarował wszystkich numerem Hold On, który zaśpiewał na żywo! To lepsze niż oryginał?

Justin Bieber to piosenkarz, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. To on od najmłodszych lat bez przerwy, podbija swoimi piosenkami serca słuchaczy. Teraz ponownie wrócił na szczyt, wydając kilka zaledwie tydzień temu swoją kolejną płytę. Mowa o Justice, która swoją premierę miała w piątek 19 marca, a w tłumaczeniu na język polski oznacza Sprawiedliwość. Co ciekawe, krążek artysty robi furorę na całym świecie, a świadczą o tym ogromne odtworzenia, między innymi na Spotify i fakt, że jest to najchętniej słuchana płyta 2021 roku. Szósty album artysty, składa się z najlepszych propozycji. Słuchacze znajdą na nim numery takie jak - Hold On, Anyone, Lonely, Holy i Peaches. Oprócz tego czeka na wszystkich niespodzianka w postaci zaproszonych gwiazd. Płyta Justice zawiera gościnne występy gwiazd, między innymi - Khalid, Giveon, Daniel Caesar, The Kid Laroi, Dominic Fike, Beam, Burna Boy, czy nawet Chance The Rapper.

Justin Bieber w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Justin Bieber - Hold On na żywo

Jedną z piosenek na nowym krążku Biebera, jest numer Hold On. Co ciekawe, artysta wykonał go po raz pierwszy na żywo 13 marca gali Kids 'Choice Awards 2021. Następnie zrobił to ponownie 18 marca w programie The Late Late Show z Jamesem Cordenem. Fani kanadyjskiego piosenkarza są zachwyceni jego wersją na żywo, dlatego na kolejną nie musieli wcale długo czekać. Otóż Justin Bieber w czwartek 25 marca wykonał ponownie na żywo swoją interpretację Hold On i zaskoczył tym wszystkich! Powód? Justin Bieber na żywo zaskakuje równie mocno co z playbacku, ale w tym przypadku dużą robotę zrobiło również tło leśnej polany. Poniżej możecie odsłuchać Hold On w wykonaniu artysty na żywo. Będziecie zachwyceni!