Bieber

i

Autor: Youtube.com/Justin Bieber

Justin Bieber - płyta Justice z kolejnym sukcesem. Pokonał Dua Lipę i The Weeknd

2021-03-30 12:42

Justin Bieber to jeden z najpopularniejszych artystów w świecie muzyki pop. Powrócił rok temu i od tamtej pory odnosi same sukcesy. Ostatnio wydał nowy album Justice, który szybko po premierze stał się hitem. Najpierw pojawił się rekord na Spotify, teraz przyszedł czas na notowania magazyny Billboard. Przegonił takie gwiazdy jak Dua Lipa i The Weeknd.

Justin Bieber powrócił w wielkim stylu. Kiedy w 2015 roku ogłosił przerwę wiele osób uważało, że to koniec jego kariery. Tak się jednak nie stało. W zeszłym roku powrócił z płytą Changes, która utrzymana była w klimacie popu i r&b. Sprzedała się w dużym nakładzie i zdobyła kilka nominacji do nagród Grammy. Piosenka Yummy wybrzmiewała w radiach na całym świecie. W tym roku Bieber postanowił utrzymać swój sukces i wydał kolejną płytę - Justice. To z niech pochodzą takie piosenki jak Lonely, Holy, czy ostatni singiel Peaches. Płyta już odniosła duży sukces. To najczęściej odtwarzana na Spotify płyta wydana w tym roku. Album odniósł już kolejny sukces. Wczoraj opublikowano najnowsze notowania magazynu Billboard. Idol nastolatek znalazł się na samym szczycie.

Justin Bieber wrócił z nową płytą. To właśnie te piosenki znajdują się na krążku

Justin Bieber króluje na Billboardzie

Najnowsza płyta znalazła się na samym szczycie najnowszej listy Billboard 200. Album Justice pokonał między innymi najnowszą płytę Lany del Rey, czyli Chemtrails Over the Country Club. W tyle został także album Future Nostalgia Duy Lipy czy After Hours The Weeknd. Najnowsze wydanie Biebera sprzedało się aż 154,000 razy w ciągu tygodnia od premiery. To ósmy raz, kiedy Justin znalazł się na pierwszym miejscu listy Billboard 200.

Peaches - sukces nowego singla Biebera

Nie tylko płyta Justice znalazła się na pierwszym miejscu Billboardu. Piosenka Peaches, która jest ostatnim singlem promującym album, także znalazła się na szczycie. W notowaniu Billboard 100 prześcignęła takie utwory jak Up Cardi B, drivers license Olivii Rodrigo, Save Your Tears The Weeknd czy Levitating Duy Lipy.