Justin Bieber myślał, że Polska leży obok Danii. Wideo jednak mocno ucieszyło fanów!

2020-04-23 12:27 MK
Justin Bieber
Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Jako ambasador akcji #zostanwdomu, Justin Bieber zasługuje na medal. Kanadyjski wokalista nie opuszcza swojej willi, a każdą wolną chwilę poświęca na interakcję z fanami z całego świata za pośrednictwem mediów społecznościowych. W trakcie rozmowy z jedną z fanek, piosenkarz dopytywał, czy Dania leży obok Polski. I choć tym samym nieco obnażył swoją geograficzną niewiedzę, mocno ucieszył polskich wielbicieli. Więcej na ESKA.pl.

Justin Bieber w Polsce występował już dwa razy, bo w 2013 i 2016 roku. Jak widać, do tej pory nie nauczył się jednak, z jakimi krajami sąsiadujemy. Wokalista, który spędza czas kwarantanny z żoną Hailey Bieber, ani na moment nie zapomniał o swoich Beliebers. Kanadyjski gwiazdor zaprezentował swój piąty album studyjny Changes w Walentynki 2020, jednak ze względu na wybuch pandemii koronawirusa, musiał odłożyć w czasie wszystkie plany związane z jego promocją. Artysta regularnie organizuje natomiast transmisje na żywo, podczas których nie tylko śpiewa, ale i łączy się z losowo wybranymi fanami z całego świata.

Kilka tygodni temu, za pośrednictwem mediów społecznościowych, Justin Bieber umieścił screena z wideokonferencji, którego autorką była jedna z jego polskich fanek. Czujni Beliebers wychwycili, że zamiast napisu Live, widoczne było jego polskie tłumaczenie. Niektórzy myśleli nawet, że piosenkarz ma w planach naukę języka polskiego. Oczywiście, to mało prawdopodobny scenariusz. Dużo bardziej prawdopodobne jest jednak to, że Justin ma w pamięci same dobre wspomnienia z naszym krajem, bo wspomniał o nim w rozmowie z inną wielbicielką.

Hotplota dla Super Raport: Justin Bieber bez koszulki, a Emily Ratajkowski nago na balkonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Justin Bieber nie wie, gdzie leży Polska

Kilka dni temu, wokalista dodzwonił się do fanki Danii. Gdy ta powiedziała mu, w jakim kraju żyje, Justin Bieber zaczął dopytywać, czy Dania leży obok Polski. Polska oczywiście nie sąsiaduje z Danią, niemniej jednak polscy Beliebers bardzo ucieszyli się z faktu, że ich idol wciąż pamięta o naszej ojczyźnie. Czy to oznacza, że JB zamierza zawitać do Polski z trasą Changes Tour? Bardzo na to liczymy. 

Z powodu koronawirusa, tournee po Stanach Zjednoczonych zostało przełożone. Europejskie daty nie zostały jeszcze w ogóle ogłoszone. Poniżej zamieszczamy wideo z live'a. Justin mówi o Polsce w dwudziestej minucie.

Najnowsze