Justin Bieber uczy się języka polskiego? Ten szczegół zaskoczył wszystkich jego fanów!

2020-03-23 12:45 MK
Justin Bieber
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Justin Bieber to jedna z tych gwiazd, które zachęcają swoich fanów do pozostawania w domu. Kanadyjski wokalistka uprzyjemnia czas kwarantanny koncertami w mediach społecznościowych czy też częstymi transmisjami na żywo. Kilka dni temu, artysta zamieścił na swoim profilu screena, który bardzo zaskoczył, a zarazem ucieszył jego polskich wielbicieli. Co się na nim znalazło? Sprawdź na ESKA.pl.

Justin Bieber uczy się języka polskiego? Do takiego wniosku można było dojść po zobaczeniu zdjęcia, jakie umieścił na swoim Instagramie. Podobnie do wielu innych gwiazd show-biznesu, takich jak Miley Cyrus, Britney Spears czy Lady Gaga, popularny piosenkarz mocno zaangażował się w spopularyzowanie akcji #zostańwdomu. Kanadyjczyk wraz ze swoją małżonką Hailey nie opuszczają swojego miejsca zamieszkania, do czego zachęcają również wszystkich obserwujących. W ostatnich dniach, Justin znacznie zwiększył swoją aktywność w mediach społecznościowych. Fani z całego świata mają okazję, poprzez transmisje live, przyglądać się temu, jak wygląda jego codzienne życie, posłuchać, jakie ma stanowisko w poszczególnych kwestiach oraz obejrzeć jego koncerty, które gra z myślą o swoich Beliebers.

Kilka dni temu, Justin Bieber opublikował na Instagramie screena jednej ze swoich transmisji na żywo. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że można na nim znaleźć polski akcent. Czujni fani piosenkarza odkryli, że zamiast słowa "live", informującego obserwujących, iż jest on dostępny, pojawiło się jego polskie tłumaczenie.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Justin Bieber - Instagram z polskim akcentem

Pod opublikowanym przez Justina postem można znaleźć wiele komentarzy od jego fanów z naszego kraju. Niektórzy z nich dopytują nawet wokalistę, czy nie zaczął się uczyć języka polskiego. Zmiana języka w telefonie jest bowiem często jednym z pierwszych kroków do oswajania się z językiem, którego chcielibyśmy się nauczyć.

Niestety, musimy zmartwić część z was, bowiem zdjęcie, jakie pojawiło się na Instagramie Biebsa nie jest screenem wykonanym przez niego samego, a przez jedną z polskich fanek. Mimo wszystko, to bardzo miłe, że artysta wyróżnił właśnie Belieberkę znad Wisły.

Najnowsze