Justin Bieber

i

Autor: 0000554/Reporter

Justin Bieber kiedyś śpiewał zupełnie inaczej! Pamiętacie go jako małego chłopca?

2020-12-11 14:53

Justin Bieber to bez wątpienia jedna z największych gwiazd z branży muzycznej. To on zachwycił internautów na YouTube, a następnie krok po kroku szedł coraz wyżej. Nowe piosenki, teledyski, koncerty i wiele fanek z całego świata. Pamiętacie go jako małego chłopca? Jego głos na przestrzeni kilkunastu lat, mocno się zmienił.

Justin Bieber jest dziś jednym z najpopularniejszych piosenkarzy na całym świecie. To właśnie jego kawałki możecie usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych w Polsce, ale i poza granicami naszego kraju. Kiedy w 2008 roku został dostrzeżony na YouTube przez Scootera Brauna, w branży muzycznej zawrzało. Justin stał się najpopularniejszym nastolatkiem na świecie, a kiedy zaśpiewał One Time, zdobył nie tylko uznanie wielu kolegów z branży, ale również rozkochał w sobie fanki z całego świata! Wokalista małymi krokami szedł do góry i za każdym razem osiągał sporo sukcesów. Nowe płyty, nowe single i nagrody, o których niekiedy mógł pomarzyć inny, wieloletni artysta.

Teraz Justin Bieber nie tylko śpiewa inaczej, niż kiedyś, ale również wygląda. Ze słodkiego chłopaka z dłuższą fryzurą, stał się prawdziwym mężczyzną i ma swój uliczny styl. Co chwile wydaje nowe kawałki, a niedawno zachwycił singlem Holy oraz Monster, który nagrał wspólnie z Shawnem Mendesem. Pamiętacie jak Justin śpiewał zaczynając karierę? Zobaczcie jak zmienił się jego głos!

Justin Bieber kiedyś i dziś

Kanadyjski wokalista Justin Bieber, śpiewał od małego. Jego wokalne występy nagrywała mama, która potem umieszczała nagrania w sieci. Jak widać wszystko wyszło na plus, ponieważ dzisiaj to prawdziwa, światowa gwiazda i inspiracja dla wielu osób. Justin tak jak każdy nastolatek przeszedł mutację, a co za tym idzie, zmianie uległ ton i barwy jego głosu. Jak głos artysty zmienił się na przestrzeni kilkunastu lat? Przekonajcie się poniżej.

Justin Bieber kiedyś i dziś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE