Justin Bieber i Shawn Mendes nagrali piosenkę. Kiedy ujrzymy oficjalny teledysk?

2020-10-29 10:47 Ewelina Kulasza
Shawn Mendes, Justin Bieber
Autor: VAEM, CAMA/Backgrid/East News; Carlos Maidana /Broadimage/Broad Image/East News

Na tę współpracę czekało sporo osób! Po przyłapaniu przez paparazzi Justina Biebera i Shawna Mendesa pod studio nagraniowym w sieci zawrzało. Większość zaczęła spekulować, czy wokaliści połączyli siły i niedługo wydadzą wspólny kawałek. Jak donoszą zagraniczne media, piosenka chłopaków jest już nagrana. Co z teledyskiem? Kiedy pojawi się w sieci?

Justin Bieber i Shawn Mendes nagrali piosenkę. To cieszy każdego ich fana. Choć na początku wydawało się, że to tylko plotki, jednak współpraca chłopaków niedługo będzie miała okazję ujrzeć światło dzienne. Twórczość kanadyjskich piosenkarzy uwielbiana jest dosłownie na całym świecie i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ piosenki które wydają, od razu rozpalają serca niejednego słuchacza. Jeśli ktoś myślał kiedykolwiek, że Justin Bieber i Shawn Mendes ze sobą konkurują, możecie odetchnąć z ulgą - nic z tych rzeczy! Shawn uwielbia Justina od dziewiątego roku życia i mocno ceni jego twórczość i to, jak daleko zaszedł w branży muzycznej. To dla niego prawdziwy autorytet i jak się okazuje ...kolega po fachu.

Kiedy Justin Bieber i Shawn Mendes w sierpniu tego roku zostali wypatrzeni przez paparazzi pod studiem nagraniowym, w sieci zawrzało! Fani chłopaków od razu zaczęli snuć teorie na temat ich współpracy. Choć żaden wokalista tego nie potwierdził, zagraniczne media donoszą, że to nie są żadne plotki. Kiedy muzyczna współpraca Justina i Shawna pojawi się na rynku?

Justin Bieber i Shawn Mendes - kiedy teledysk?

To już pewne, Justin Bieber i Shawn Mendes nagrali piosenkę. Jak informują zagraniczne media - HITS Daily Double, kawałek chłopaków został nagrany i jest w drodze, aby ujrzał go cały świat. Co z teledyskiem? Głosy ze Stanów Zjednoczonych donoszą również, że Justin i Shawn niedługo mają rozpocząć pracę nad wspólnym teledyskiem. Kiedy go zobaczymy? Póki co, nie została ujawniona data oficjalnej premiery. Musimy uzbroić się w cierpliwość - chłopaki z pewnością wynagrodzą nam to dobrymi brzmieniami.

Hotplota.pl: znudzony Shawn Mendes bez Camili; dlaczego Justin Bieber nie może spać?
Najnowsze