Justin Bieber i Ariana Grande we wspólnej piosence Stuck With U. To prawdziwy hit!

2020-05-08 8:26 Ewelina Kulasza
Justin Bieber i Ariana Grande we wspólnej piosence Stuck With U. To prawdziwy hit!
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER/East News Justin Bieber i Ariana Grande we wspólnej piosence Stuck With U. To prawdziwy hit!

Te dwa nazwiska zna chyba każda osoba na świecie! Bieber i Grande są obecnie bez wątpienia idolami wielu słuchaczy. Ich kawałki to prawdziwe hity, które można odtwarzać godzinami. Ich wspólna, a zarazem najnowsza piosenka w końcu ujrzała światło dzienne! O szczegółach duetu Justina i Ariany, przeczytacie na ESKA.pl.

Na taki duet czekało wielu fanów Justina Biebera i Ariany Grande. Ich nowy kawałek to bez wątpienia wielka petarda 2020 roku! Wokaliści połączyli swoje siły i stworzyli muzyczne dzieło, które swoją premierę miało w piątek 8 maja tego roku. Kawałek jest wyjątkowy nie tylko ze względu na dobre brzmienie, które wpada szybko w ucho, ale również dlatego, że wiąże się z nią piękny gest. Bieber i Grande postanowili przeznaczyć cały dochód z premierowego singla Stuck With U na cel charytatywny, jakim jest ufundowanie stypendiów dla dzieci osób, które pracują na pierwszej linii frontu, podczas obecnej pandemii koronawirusa. Pieniądze zostaną przeznaczone bezpośrednio dla fundacji o nazwie - First Responders Children’s Fundation.

Fani Justina Bibera są teraz w siódmym niebie! Nie dość, że nowa piosenka wokalisty i Ariany Grande ujrzała światło dzienne, to jeszcze artysta ma swój program. The Biebers on Watch to serial dokumentalny, który pokazuje życie codzienne młodego piosenkarza i jego żony Hailey. Co ciekawe, można obejrzeć go na Facebooku.

Justin Bieber kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Justin Bieber i Ariana Grande - Stuck With U

Nowa piosenka Justina Biebera i Ariany Grande to prawdziwy hit! Zanim jednak się pojawiła, to artyści udostępnili stronę internetową www.stuckwithu.com, z której można było pobrać instrumentalną wersję singla. Przy tej okazji, zachęcali również fanów do tworzenia tanecznych filmików z hashtagiem #StuckwithU na Twitterze. Nowość duetu Biebera i Grande bez wątpienia spodobała się słuchaczom na całym świecie. Świadczą o tym zamieszczone komentarze w mediach społecznościowych i na YouTube pod klipem.

Najnowsze