Juliusz Nyk - kim jest uczestnik The Voice of Poland 11? To on zaśpiewał Proud Mary!

2020-09-27 11:20 ek
Juliusz Nyk
Autor: Fot. TVP Juliusz Nyk

Kim jest Juliusz Nyk? To nowy uczestnik jedenastej edycji The Voice of Poland, który podczas przesłuchań w ciemno wyszedł na scenę i zaśpiewał kawałek Proud Mary. Szczegółowe informacje o uczestniku przeczytacie na ESKA.pl!

Juliusz Nyk - kim jest uczestnik The Voice of Poland 11? Takich informacji szuka wielu internautów. To on pojawił się w najnowszej, jedenastej edycji show i podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewał kawałek z repertuaru Tiny Turner - Proud Mary. Jego głos oczarował Urszulę Dudziak, która jako jedyna odwróciła swój fotel. Oznacza to, że Juliusz automatycznie został przypisany do jej drużyny. Co jeszcze musicie wiedzieć o nowym uczestniku 11. edycji The Voice of Poland?

The Voice of Poland - Edyta Górniak do uczestnika: 'Ale ty jesteś ogier!' [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Juliusz Nyk - kim jest?

Juliusz Nyk to kolejny uczestnik The Voice of Poland, który znalazł się w drużynie Urszuli Dudziak. Mężczyzna wystąpił w Opolu na koncercie SuperPremier. Pojawiając się na scenie, wykonał swój najnowszy utwór Zapach nieba. Póki co, nie ma w sieci zbyt wiele informacji o wokaliście, ale jesteśmy pewni, że podczas programu wszyscy bardziej go poznamy!

Juliusz Nyk - wiek

Uczestnik jedenastej edycji programu The Voice of Poland ma 38 lat. 

Najnowsze