Mery Spolsky - wiek, chłopak, Instagram, koncerty. Co o niej wiemy?

2021-08-05 16:59
Mery Spolsky
Autor: YouTube/KayaxTV

O tej artystce jest coraz głośniej! Występy na największych imprezach muzycznych, duet z Kayah czy nominacja do nagrody Fryderyk - to wszystko sprawiło, że Mery Spolsky stała się jedną z najchętniej wyszukiwanych polskich piosenkarek przez internautów. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje o wokalistce i publikujemy je już teraz.

Mery Spolsky - wiek, chłopak, Instagram, koncerty: oto najczęściej wyszukiwane frazy w kontekście popularnej wokalistki, która nagrała z Kayah wspólny numer Królestwo Kobiet. Maria Żak, bo tak naprawdę nazywa się autorka tego hitu, jest jedną z najbardziej charyzmatycznych artystek młodego pokolenia. Potrafiąca bawić się słowem, nieunikająca w swojej twórczości tematów tabu Mery odnosi w ostatnim czasie coraz większe sukcesy. Jej piosenki generują miliony wyświetleń w sieci, a bilety na koncerty wyprzedają się w ekspresowym tempie. Co musicie wiedzieć o tej zdolnej piosenkarce?

Mery Spolsky - wiek

Ile lat ma Mery Spolsky? Tej informacji często poszukują internauci. Wokalistka urodziła się 14 listopada 1993 roku. Oznacza to, że w 2020 roku skończyła 27 lat.

Mery Spolsky - chłopak

Internauci zastanawiają się również nad tym, czy Mery Spolsky jest aktualnie w związku. Zapytana o swój status przez Kubę Wojewódzkiego wokalistka zdradziła, że jest w jej życiu ktoś wyjątkowy. Nie zdradziła jednak takich szczegółów, jak imię i nazwisko.

Mery Spolsky - Instagram

Artystka posiada oczywiście konto na Instagramie. Jej konto śledzi ponad 40 tysięcy użytkowników. Mery regularnie dodaje zdjęcia z koncertów swoich, jak i innych gwiazd muzyki, a także studia nagraniowego, rzadziej jednak z życia prywatnego. Nick wokalistki to po prostu @meryspolsky.

Mery Spolsky - koncerty

Każdy koncert Mery Spolsky to prawdziwe widowisko pełne robiących wrażenie wizualizacji czy też nowych aranżacji utworów. Dobra wiadomość jest taka, że wokalistka wciąż promuje wydany w zeszłym roku album Dekalog Spolsky, z którego pochodzą takie hity jak Bigotka czy Mazowiecka Kiecka. O wszelkich zaplanowanych koncertach przeczytacie w jej mediach społecznościowych.

W Królestwie Kobiet z Kayah i Mery Spolsky
Najnowsze