Julita Różalska - wiek, pomnik, chłopak, Friz, pochodzenie, zdjęcia. Kim jest?

i

Autor: Screen z YT: OTO ZWYCIĘZCY TWOJE 5 MINUT 2! (T5M2 ODC 10)/Karol Friz Wiśniewski

Influencerzy

Julita Różalska - wiek, pomnik, chłopak, Friz, pochodzenie, zdjęcia. Kim jest?

2023-03-30 12:02

Julita Różalska dostała szansę od Karola Wiśniewskiego na spełnienie swoich największych marzeń. Influencer zobaczył w niej potencjał, dzięki czemu stała się jedną ze zwycięzców Twoje 5 Minut 2. Ile lat ma nowa członkini Genzie? Skąd pochodzi? Kim jest? Mamy dla Was najważniejsze informacje na jej temat!

Julita Różalska - wiek, pomnik, chłopak, Friz, pochodzenie, zdjęcia. Kim jest? Zwyciężczyni Twoje 5 Minut 2 jest nową gwiazdą Karola Wiśniewskiego. Dziewczyna była jedną z faworytek programu od samego początku. Influencerka zaliczyła ogromną wpadkę w mediach społecznościowych, która odbiła się głośnym echem. Pomimo tego, fani docenili ją za jej szczerość oraz naturalność, którymi wykazywała się na filmach. Dzięki temu udało jej się dołączyć do największej grupy youtuberów w Polsce - Genzie. Ile lat ma Julita Różalska? Skąd pochodzi oraz o co chodziło w aferze z jej udziałem? Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Friz OSTRO odpowiedział komentującej. Dwa tygodnie czekał, żeby TO napisać!

Julita Różalska nową gwiazdą Friza. Kim jest?

Julita Różalska - wiek

Ile lat ma Julita Różalska? Influencerka urodziła się w 1999 roku, co oznacza, że w 2023 skończy 24 lata.

Julita Różalska - pomnik

Choć Julita Różalska dopiero weszła w show-biznes na koncie ma już potężną aferę. Influencerka zrobiła sobie zdjęcie pod pomnikiem, który upamiętniał tragicznie zamordowanych Żydów. W internecie wylała się na nią fala hejtu, jednak ta szybko przeprosiła, dzięki czemu widzowie prędko odpuścili jej ten błąd.

Julita Różalska - chłopak

Ponad rok temu Julita Różalska dodała ostatnie zdjęcie z jej ówczesnym chłopakiem. Nie wiadomo, czy para nadal jest razem.

ZOBACZ TAKŻE: Oliwier z Genzie przeżył prawdziwy koszmar. Ta historia poruszyła fanów

Julita Różalska - Friz

Julita Różalska wygrała program, którego twórcą był Friz. Dziewczyna od początku była jedną z jego faworytek. Obecnie można nazwać ją członkinią "Ekipy", gdyż dołączyła do Genzie.

Julita Różalska - pochodzenie

Julita Różalska pochodzi z województwa świętokrzyskiego. Dziewczyna uczęszczała do liceum w Starachowicach.

Julita Różalska - zdjęcia

Influencerka jest aktywna na Instagramie. Dziewczyna dodaje przede wszystkim zdjęcia z podróży. Udało jej się zebrać 200 tys. obserwujących. Można znaleźć ją pod @julitarozalska.

Sonda
Oliwier i Julita pasują do Genzie?