Friz OSTRO odpowiedział komentującej. Dwa tygodnie czekał, żeby TO napisać!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: OTO ZWYCIĘZCY TWOJE 5 MINUT 2! / https://twitter.com/NieuczesanaTv/status/1639665806467276800 Friz OSTRO odpowiedział komentującej. Dwa tygodnie czekał, żeby TO napisać!

Friz OSTRO odpowiedział komentującej. Dwa tygodnie czekał, żeby TO napisać!

2023-03-27 12:21

Ostra odpowiedź Friza na jeden z komentarzy wywołała spory szum w internecie. Komentowali ją influencerzy, gwiazdy YouTube'a, a także fani. Jeden z najpopularniejszych twórców w Polsce postanowił w najprostszy sposób podsumować opinię, za którą odpowiada topowa polska streamerka. O co dokładnie chodzi? Wzięliśmy temat pod lupę.

Spis treści

  1. Friz - ostry komentarz

Friz ostro odpowiedział komentującej, co wywołało spore emocje w mediach społecznościowych. Aż dwa tygodnie czekał, żeby napisać dość wulgarne i mocno bezpośrednie zdanie. O co dokładnie chodzi? Wszystko zaczęło się od wyrzucenia z programu Oliwiera Kałużnego. Karol Wiśniewski i Łukasz Wojtyca zdecydowali, że jego przygoda z Twoje 5 Minut 2 zakończy się w ósmym odcinku. Spotkało się to z falą oburzenia ze strony wiernych widzów, ale także znanych osobistości influencerskiego świata. Ciężko było uwierzyć, że wyróżniający się uczestnik nie będzie miał szansy podpisać kontrakt z Ekipa Holding. Sytuacja ta spotęgowała ogromne napięcie, ale Karol Wiśniewski zapewniał wówczas, iż to była słuszna decyzja, o czym wkrótce wszyscy się przekonamy. I tak też było. Dopiero w finałowym odcinku dowiedzieliśmy się, że Friz i Wujek Łuki sprankowali wszystkich. Oliwier w niezwykłych okolicznościach zwyciężył program.

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Friz - ostry komentarz

Friz po raz kolejny wykazał się świetnym wyczuciem i przewidział to, jakie będą reakcje internautów. Wiedział, że rzekome wyrzucenie z programu Oliwiera wznieci ogień i wywoła ogromne emocje wśród fanów. Fani najbardziej po ósmym odcinku zaczęli podsumowywać program twierdząc nawet, że druga edycja Twoje 5 Minut jest kompletnym niewypałem. Swoje zdanie wyraziła także Nieuczesana, czyli streamerka znana głównie z Twitcha, gdzie obserwuje ją blisko 290 tysięcy osób. Napisała wtedy: Ty i Twoja Ekipa popełniliście mnóstwo błędów: farbowanie psa, kradzież logo/zdjęć, nieprzemyślane teksty wmontowane w odcinek, reklamowanie scamu, nieszanowanie osób pracujących. Waszym doświadczeniem mogliście uratować Oliwiera przed tym, bo ma potencjał, a nie wyrzucać. Wpis ten zebrał ponad 17 tysięcy polubień.

Kiedy urodzi Wersow? Data narodzin dziecka Friza nie jest tajemnicą!

Finalnie odpadnięcie Oliwiera Kałużnego z programu było prankiem, o czym dowiedzieliśmy się dwa tygodnie później. Friz i Wujek Łuki poza kulisami wręczyli mu nagrodę, a podczas nagrań poinformowali, że jego udział w programie kończy się na ósmym odcinku. Takie zakończenie Twoje 5 Minut 2 wywołało pozytywne zaskoczenie, dlatego też Friz postanowił odnieść się do komentarza Nieuczesanej. Napisał:

Sonda
Cieszysz się, że Oliwier ostatecznie wygrał program?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE