Julinek Park 20-21 sierpnia 2022 - program i atrakcje weekendu superbohaterów

2022-08-17 17:15
Julinek Park
Autor: Julinek Park Julinek Park - program na 20 i 21 sierpnia 2022.

Już niebawem każdy będzie mógł zobaczyć na żywo prawdziwych superbohaterów! Czas na kolejny weekend w Julinek Parku. Każdy kiedyś chciał poczuć się jak prawdziwy superbohater, prawda? Już w najbliższy weekend, wszyscy goście na własne oczy zobaczą, co to znaczy władać prawdziwą supermocą! Sprawdź szczegóły wydarzenia.

Julinek Park to miejsce oferujące jakościową rozrywkę dla całej rodziny położone w Lesznie, ok. 30 km od Warszawy. Niezwykle ciekawym punktem nadchodzącego weekendu w Julinku bez wątpienia będzie wyjątkowy występ pt. Dzień z życia superbohatera. W biurze superbohaterów czas między misjami biegnie spokojnie. Wypełniony jest zajęciami teoretycznymi, praktycznymi ćwiczeniami, a od czasu do czasu ratowaniem kota z drzewa. W końcu pojawia się jednak wieść o mrocznym magiku, który swoimi pokazami chce zawładnąć świadomością widzów i wykorzystać ich do swoich niecnych planów. Czy superbohaterska ekipa oprze się magicznej hipnozie? W przedstawieniu będzie można zobaczyć między innymi, akrobatykę na ziemi i w powietrzu, manipulacje przedmiotami oraz iluzje optyczne. W spektaklu udział wezmą Duet Marysia i Julian, Shao oraz Karolina Midura.

Earth Festival 2022 - bilety. Jak wygląda sytuacja z wejściówkami?

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055

Julinek Park 20-21 sierpnia 2022 - HARMONOGRAM

  • 12:00 – Mini Pokaz Cyrkowy
  • 14:00 – Przedstawienie „Dzień z życia superbohatera”
  • 16:00 – Przedstawienie „Dzień z życia superbohatera”
  • 17:30 – Przedstawienie „Dzień z życia superbohatera”
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze