Julia Żugaj niczym panna młoda. Wygląda jak prawdziwa księżniczka!

i

Autor: Akpa

Influencerzy

Julia Żugaj niczym panna młoda. Wygląda jak prawdziwa księżniczka!

2023-09-26 10:11

Każdy, kto trochę lepiej zna Julię Żugaj, ma świadomość, że influencerka od długiego czasu jest w szczęśliwym związku. Fani dziewczyny czekają, aż w końcu para zdecyduje się na długo wyczekiwany ślub. Okazuje się, że idolka Żugajek doskonale wygląda w białej sukni. O co chodzi? Przekonajcie się sami!

Julia Żugaj od wielu lat związana jest ze znanym youtuberem. Ona i Sheo wyglądają na naprawdę szczęśliwych i wszystkie Żugajki kibicują, aby to uczucie przetrwało wieczność. Wiele z nich nie może się doczekać ślubu zakochanych, choć jak dotąd nie zdecydowali się na chociażby zaręczyny. To jednak nie oznacza, że w najbliższym czasie nie będzie można się ich spodziewać - nadzieja zawsze umiera ostatnia. Teraz influencerka postanowiła dać fanom namiastkę tego wydarzenia. Pokazała się im w pięknej, białej sukni. Jedno jest pewne - wyglądała jak najprawdziwsza księżniczka. Zdjęcie znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Julia Żugaj - influencerka z Team X wydaje piosenki i jest gwiazdą Tik Toka. Ta dziewczyna to chodzący sukces!

Julia Żugaj vs. HITY 2000

Julia Żugaj jak panna młoda

Influencerzy często biorą udział w fantazyjnych sesjach zdjęciowych, podczas których próbują się w nowych rolach i zachwycają swoim wyglądem. Julia Żugaj nie jest oczywiście wyjątkiem. W końcu gwiazda bierze udział w wielu projektach oraz systematycznie prowadzi swoje media społecznościowe, które wymagają od niej nowych, interesujących zdjęć. Tym razem influencerka zachwyciła fanów, prezentując się w ślicznej białej sukni, w której wyglądała niczym panna młoda. Wyznała, że była to dla niej jedna z najważniejszych sesji w tym roku. Zapowiada się na to, że efekt finalny będzie znakomity. Jest na co czekać!

ZOBACZ TAKŻE: Konkurs Julii Żugaj wywołał kontrowersje. Kolędy we wrześniu? Odpowiedziała

Julia Żugaj niczym panna młoda. Wygląda jak prawdziwa księżniczka!

i

Autor: Screen z IG: juliazugaj