Julia Żugaj - influencerka z Team X wydaje piosenki i jest gwiazdą Tik Toka. Ta dziewczyna to chodzący sukces!

2023-02-08 10:30
Julia Żugaj
Autor: Screen z filmu na YouTube: Miłostki/ Julia Żugaj Music

Projekt Team X był odebrany dosyć kontrowersyjnie. W jego pierwszej odsłonie zadziało się wiele dramatów. O 2. edycji nie można tego powiedzieć, była ona sukcesem w środowisku internetowym. Właśnie do tej edycji należała Julia Żugaj, która swoją osobowością i szczerością zachwyciła internautów.

O Julii Żugaj od dłuższego czasu ciągle słychać w mediach społecznościowych. Dziewczyna nagrywa nie tylko na YouTube czy TikToku, ale także na Instagramie, który zgromadził ponad 1 mln obserwatorów. Rozwija również swoją karierę muzyczną, wydała pierwszą płytę Miłostki, która zakończyła się trasą koncertową. Oprócz tego dziewczyna stworzyła własną grę oraz wydała kosmetyki. Wygląda na to, że wszystkie jej projekty kończą się sukcesem i choć tworzy kontent głównie dla młodszej widowni, jej losy śledzą także starsze osoby.

Julia Żugaj - profil osobowy

Julia Żugaj urodziła się w 2000 roku. Dziewczyna jest naprawdę uzdolniona, nie tylko nagrywa na YouTube, ale także śpiewa oraz tańczy! Julia znana jest wśród jej widzów z tego, że uwielbia zwierzęta. Sama ma psy, które chętnie pokazuje na swoich social mediach. Była członkinią Team X 2, w którym zdecydowanie można było nazwać ją jedną z najbardziej lubianych postaci.

Julia Żugaj - początki kariery

Przed Team X 2 Julia Żugaj miała już zbudowane zasięgi, swoją karierę rozpoczęła tworząc kontent ze swoją siostrą. ,,Siostry Żugaj'' miały swoich fanów już za tamtych czasów. Przede wszystkim nagrywały one na TikToku. Jakiś czas później została dziewczyną popularnego YouTubera - Sheo. Tak jak wspominali wielokrotnie w swoich filmach, to za jej namową para dołączyła do projektu agencji Spotlight.

Julia Żugaj - kariera w Team X 2 oraz później

Nie da się ukryć, że Julia oraz Sheo byli jednymi z najbardziej lubianych postaci Team X 2. Nic dziwnego, byli tak sympatyczni, że nie sposób było ich nie lubić. Gdy edycja dobiegła końca, ona nadal gościnnie występowała na filmach nowego Teamu X. Oprócz tego Julia Żugaj rozpoczęła swoją działalność w branży muzycznej. Dopóki była częścią Teamu X 2, wydawała piosenki z resztą ekipy, jednak po zakończeniu drugiej edycji, dziewczyna postanowiła spróbować z karierą solową, a 12 października 2022 roku wydała swoją pierwszą płytę Miłostki.

Julia Żugaj chętnie dzieli się swoją pracą, pasjami oraz życiem prywatnym na Tik Toku. Sprawdźcie co u niej słychać:

masz???

ja nie wiedziałam, ze nie można……

poprzedni tiktok z tym trendem mi usunęli………

Nagrywajcie ze swoimi zdjęciami pokażcie ludzi, których kochacie!

Obserwujcie moją szafę na Vinted, bo wkrótce pojawi się tam coś wyjątkowego Dzięki Vinted za możliwość stworzenia czegoś tak super dla mojej rodzinki #reklama

Dziekuje Gdansk @Fundacja WOŚP

Bajkus

Kto ma już nowy zapas Ember w domu? @Ingrid Cosmetics #reklama

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze