Julia Wieniawa

i

Autor: AKPA Julia Wieniawa - polska piosenkarka i aktorka

Julia Wieniawa u Wojewódzkiego. Przez lata mocno unikała tej wizyty!

2022-10-28 15:59

Do tej pory Julia Wieniawa konsekwentnie odmawiała, gdy otrzymywała zaproszenia do programu Kuby Wojewódzkiego. Jak widać, z czasem zmieniła zdanie. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź nowego odcinka show, w którym gośćmi będą właśnie Julia Wieniawa oraz Ralph Kaminski.

Julia Wieniawa pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego. W przyszłym roku będziemy obchodzić dziesięciolecie dołączenia Julii Wieniawy do obsady serialu Rodzinka.pl. To właśnie dzięki udziałowi w produkcji, w której miała okazję zbierać aktorskie doświadczenie u boku Małgorzaty Kożuchowskiej, Tomasza Karolaka czy Macieja Musiała, Julia Wieniawa wypłynęła na szerokie wody, stając się jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Na samym Instagramie artystkę śledzą ponad dwa miliony osób. Julia Wieniawa jest nie tylko gwiazdą polskiego kina i telewizji, ale również muzyki. W czerwcu tego roku do sprzedaży trafił jej długo wyczekiwany debiutancki album zatytułowany Omamy. Niedługo po jego wydaniu 23-latka wyruszyła w trasę koncertową. W związku z premierą filmu Nie cudzołóż i nie kradnij, w którym gra główną rolą, Julia Wieniawa po raz pierwszy pojawi się w studiu Kuby Wojewódzkiego. Wcześniej gwiazda konsekwentnie odmawiała wizyt.

Julia Wieniawa ginie od strzału prosto w serce! Mocne wideo zapowiedzią filmu Nie cudzołóż i nie kradnij

Julia Wieniawa szczerze o karierze, filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" i Macie

Julia Wieniawa u Kuby Wojewódzkiego

W sieci pojawiły się zdjęcia zza kulis kolejnego kolejnego odcinka show Kuby Wojewódzkiego. To właśnie z nich dowiadujemy się, że gośćmi będą Julia Wieniawa i Ralph Kaminski. Jest to o tyle ciekawe, że przez długi czas aktorka i wokalistka odmawiała gospodarzowi programu, gdy ten zapraszał ją na rozmowę.

Trochę się bałam Kuby, bo mimo że znam swoją wartość, to kurde bałam się, że potraktuje mnie jak influencerki albo dziewczynę chłopaków - powiedziała w rozmowie z Żurnalistą.

Artystka wyznała wówczas, że pewnego razu poprosiła o zestaw pytań. Te nie spełniły jej oczekiwań.

Dostałam od niego maila z pytaniami: "Czy podglądasz aktorów na planie, czy to oni podglądają ciebie?". Miałam takie: "K***a, czy ja jestem tylko obiektem seksualnym w twoim wywiadzie, czy o co tu chodzi?" - wspominała.

Myślicie, że Kuba pozytywnie ją zaskoczył?

Sonda
Czy oglądasz show Kuby Wojewódzkiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE