Julia Wieniawa

i

Autor: Materiały prasowe

Julia Wieniawa ginie od strzału prosto w serce! Mocne wideo zapowiedzią filmu Nie cudzołóż i nie kradnij

2022-10-26 15:49

Julia Wieniawa ginie od strzału prosto w serce w teledysku promującym film Nie cudzołóż i nie kradnij. Gangsterską komedię promuje przejmujący utwór Bez Ciebie. W teledysku możemy zobaczyć mocne i zapierające dech w piersiach sceny z Julią Wieniawą w roli głównej.

Nie cudzołóż i nie kradnij to gangsterska komedia ze znakomitymi aktorami. Do sieci trafił teledysk i utwór Bez ciebie promujący komedię Nie cudzołóż i nie kradnij. Śpiewa go JUNA, czyli polsko-ukraińska wokalistka Oksana Predko. Dodatkowo, stworzyła ona tekst do tej piosenki i wspólnie z Marcinem Kuczewskim, producentem muzycznym i twórcą muzyki filmowej, skomponowała ją. Bez ciebie wyróżnia się szerokim brzmieniem i nawiązuje stylistycznie do innych utworów wykorzystanych w komedii Nie cudzołóż i nie kradnij. Łączy w sobie to, co najlepsze we współczesnym popie, rocku i muzyce filmowej. Na film Nie cudzołóż i nie kradnij - zaprasza Radio ESKA!

Lewis Capaldi z nowym albumem i trasą. Artysta zagra koncert w Polsce!

Julia Wieniawa w Radiu ESKA! Wielka radość gwiazdy z okazji premiery utworu Na Darmo

Nie cudzołóż i nie kradnij - utwór Bez ciebie

JUNA w piosence Bez ciebie promującej komedię gangsterską śpiewa:

Dzisiaj runie cały świat na raz. Już nic nie zbawi nas, chyba że cud. Nie wszystko złoto, co daje blask. Stało się piekło, miał być raj.

Utworowi towarzyszy odważny teledysk, w którym wokalistka tańczy nago na tle neonowego krzyża. Dodatkowo, w klipie zobaczymy m.in. Julię Wieniawę w stroju anioła, Mariusza Drężka w sutannie, a także Aleksandrę Popławską namiętnie całującą się z Mateuszem Banasiukiem.

Bez ciebie - utwór do filmu Nie cudzołóż i nie kradnij

Chyba nikt nie spodziewał się, że teledysk do Bez ciebie wzbudzi tak wielkie emocje. JUNA tańczy w nim nago na tle neonowego krzyża. Poza tym, klip pełen jest pikantnych scen z filmu Nie cudzołóż i nie kradnij. Jego bohaterowie grzeszą na potęgę! Namiętne pocałunki Aleksandry Popławskiej i Mateusza Banasiuka oraz jego sceny seksu z Julią Wieniawą z pewnością rozgrzeją wszystkich widzów. Duże wrażenie robi też finałowa scena teledysku, w której Wieniawa ginie od strzału prosto w serce. A to tylko przedsmak tego, co zobaczymy w komedii, która wejdzie do kin już 18 listopada. Kompozycję utworu stworzył wraz z Oksaną - Marcin Kuczewski który jest producentem muzycznym i kompozytorem muzyki filmowej. Wokal JUNA - Oksana Predko to polsko-ukraińska wokalistka, autorka tekstów i piosenek. Zdjęcia, montaż klipu: Marcin Gwarda. Make-up, stylizacja: Ivana Mandes, Emilia Tomczak-Stosiak. Światło: Marcin Mackowicz. Partnerzy teledysku: LIGHTHOUSEguru, Mx35.

Nie cudzołóż i nie kradnij - o czym jest film?

Film Nie cudzołóż i nie kradnij opowiada historię Patryka (Mateusz Banasiuk), który odpina wrotki, gdy jego żona Renata (Aleksandra Popławska) wyjeżdża na kilka dni. Mężczyzna miłosną pustkę wypełnia towarzystwem Sandry (Julia Wieniawa), przez co los niefortunnie łączy go z sutenerem Alfim (Cezary Pazura), pewną tajemniczą przesyłką i parą fajtłapowatych gangsterów (Sebastian Stankiewicz i Bartek Firlet), którzy są na jej tropie. Gdy na ratunek Patrykowi ruszy jego brat, ksiądz Mariusz (Mariusz Drężek), sprawy skomplikują się jeszcze bardziej. Nikt tu nie dostanie rozgrzeszenia, a kara za grzechy będzie nieuchronna i sroga. Nadal jednak pozostanie pytanie, czy o tym wszystkim zadecydował przypadek, spisek czy Bóg.

Clean Bandit z hitem na jesień 2022! Ten utwór poprawi wam nastrój

Nie cudzołóż i nie kradnij - produkcja

Producentką komedii Nie cudzołóż i nie kradnij jest Magdalena Kuczewska. Z kolei scenarzystą i reżyserem – Mariusz Kuczewski, za zdjęcia odpowiada Mateusz Wajda, a kostiumy stworzyła Aleksandra Dzióbek. Za wprowadzenie filmu do kin odpowiada Dystrybucja Mówi Serwis.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE