Julia Wieniawa ma milion! Mroczna ballada gwiazdy hitem Youtube'a!

Julia Wieniawa
Autor: Screen z filmiku na YT: Julia Wieniawa - SMRC (Official Video) / KayaxTV

Julia Wieniawa ma milion! Mroczna ballada zatytułowana SMRC daje widzom szerokie pole do interpretacji i jest hitem na polskiej scenie YouTube'a. Więcej o oryginalnej nowości muzycznej od młodej celebrytki już na ESKA.pl

Julia Wieniawa dokładnie 2 lipca 2020 wydała na świat swój kolejny singiel, który tydzień po publikacji został doceniony przez internautów i zebrał milion odtworzeń! To następne niesamowite osiągniecie, które może wylądować na ambitnej liście rzeczy, które zrealizowała dziewczyna. Julia Wieniawa to chodzący wulkan energii i osobowość o nieocenionych talentach. Polska aktorka i wokalistka w jednym cały czas zachwyca świat swoją pewnością siebie i wytrwałością w dążeniu do wyznaczonych celów, które stawia sobie każdego dnia. SMRC to najnowszy utwór od Julii, który idealnie wpasowuje się w styl mrocznej ballady pozwalającej słuchaczowi na setki własnych interpretacji. Z słów gwiazdy jasno wynika, że taki był jej zamysł od samego początku, zostawić słuchaczowi miejsce na dowolną interpretację piosenki. Połowa lipca 2020 z pewnością może być powodem do dumy. Jej najnowszy hit SMRC w końcu osiągnął milion wyświetleń w serwisie YouTube, choć na początku nie zapowiadał się być strzałem w dziesiątkę. Piosenka zdecydowanie nie trafia do każdego i wymaga od widza głębszej analizy, która nie jest dobra dla każdego odbiorcy.

Julia Wieniawa ma milion

Julia Wieniawa z milionem na koncie! Jej najnowszy hit SMRC, który został opublikowany 2 lipca 2020 osiągnął właśnie milion wyświetleń. Czy singiel ma szansę stać się tak popularny jak utwór Nie muszę, który zebrał 16 milionów odsłon? 

Najnowsze